Kedves Gergő! Köszi a tippet, nagyon hasznos, de nem tud valaki mégis konkrétan írn arróli, hogy bérelt kocsival mit érdemes megnézni a szigeten és mit nem? Üdv. Mindenkinek! (Ne felejtsétek el a legjobb homokos strandokat sem!)
Szia Sanyi, mi 3 napra béreltünk kocsit és kényelmesen bejártuk vele a szigetet. megnéztük a hajóroncsot felülről és lentről is. Mi Porto Vromiból hajóztunk oda. ott nagyon kicsi de annál szebb strand van. utána a Vassilikos félszigetet jártuk be Porto Zorro az elején köves beljebb gyönyörű homok van, nem zsúfolt strand. pár km-rel arréb Banana beach, na ez olyan mint a filmekben látsz gyönyörű homokos strand. de a legszebb a Navaggio ez természetes. Voltunk még Xigia kénes vizű strandján, szintén apró de fantasztikus élmény. Laganasban 9 km-es homokos strand van, ott lehet választani rendesen, ha van még kérdésed szivesen válaszolok.