Szijasztok!úgylátom nemvagyok eléggé képbe,akkor most kétféle hajókirándulás van igaz?? az ewgyiken a teknőst nézik meg és csak fél napos,a másikon pedig végig a szigeteken és ott ebéd stb és egész napos? megköszönném ha valaki lerná nekemtapasztalatait és,hogy melyikre érdemes inkább menni?! előre is köszi