(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Drahos József Dátum: 2010-08-09 09:59:04
Helló mindenki! Azoktól szeretném kérdezni, akik már voltak a Jennyben, hogy az apartmanban rezsó van vagy mikrosütő?Előre is köszi.Joker
Kiss Viktória Dátum: 2010-08-08 21:37:25
Sznopek Anita írta ekkor: 2010-08-08 17:57:59
Kedves Kiss Viktória! A kompdíj 8 euró oda, és 8 euró vissza!
Köszi szépen:)
Ritó János Dátum: 2010-08-08 20:35:58
Szijasztok!úgylátom nemvagyok eléggé képbe,akkor most kétféle hajókirándulás van igaz?? az ewgyiken a teknőst nézik meg és csak fél napos,a másikon pedig végig a szigeteken és ott ebéd stb és egész napos? megköszönném ha valaki lerná nekemtapasztalatait és,hogy melyikre érdemes inkább menni?! előre is köszi
Drahos József Dátum: 2010-08-08 19:42:50
Sziasztok!Érdeklődnék van valaki aki aug. 27- én jön?Esetleg Miskolcról? Én és a barátnőm onnan indulunk és a Jennyben fogunk lakni. Mindenkinek jó nyaralást.Joker
Sznopek Anita Dátum: 2010-08-08 17:57:59
Kiss Viktória írta ekkor: 2010-08-08 13:41:59
Sziasztok! Szeretném tőletek megkérdezni, hogy a kompnál 16-18 euro egy útra vonatkozik vagy ennyibe kerül oda-vissza? Előre is köszi!
Kedves Kiss Viktória! A kompdíj 8 euró oda, és 8 euró vissza!