A Georgina apartman a legjobb választás volt!!! Étterem az apartman alatt, medence szintén és Vivien is ott van, aki mindenben segít. Ő elmond mindent, hogy mikor kell hajókirándulásra befizetni és, hogy mikor lesz. Érdemes befizetni a hajóra, amit Vivien intéz. Lehet, hogy egy kicsit drágább, mintha magadnak intéznéd, de egy nagyobb hajóval biztonságosabb és ami nem mindegy, hogy lehet nyíltvizi fürdőzést is csinálni és ugrálni a hajóról fejeseket. Érdekes élmények. Autóbérlést is elintézi Vivien a Smartnál tök kedvezményesen 3 napra 147 euro. Quadot az expressnél ne béreljetek, mert egy bunkó tulaja van és mindenkit átvág. Ott van az aprtmantól nem messze az olé olé mellett.Az étteremben Szilvi magyar felszolgáló és tök aranyos. Daniel a társa szintén aranyos. Kicsit tud magyarul is. Az út busszal baromi hosszú, de eltelik hogyha jó a társaság. A sofőrök nyomják ezerrel. A nyaralás viszont nagyon gyorsan eltelik, mert minden napra van program lehetőség.
Kedves Csaba,köszönöm a válaszodat,még megksözönném ,ha vaaki leirná nekem azt is,hogy most akkor át kell-e szállnunk majd még magyarországon másik buszra?! És még várom a tapaztalatokat:) hol érdemes enni-inni,hol van a legjobb Gyros :) köszönöm