(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-08-06 19:30:58
Kedves Zakynthos imádók! Néhány nap múlva már mi is indulunk Agios Sostisba. Hurrá! 3 napra szeretnénk autót bérelni. Meg tudna nekünk valaki adni egy konkrét utirány-tervet, hogy a szigeten merre menjünk-jöjjünk vissza, hogy nagyjából mindent lássunk (főleg a szuper strandokat)? Köszi! Üdv. mindenkinek!
Molnár Csaba Dátum: 2010-08-06 19:29:40
Ritó János írta ekkor: 2010-08-06 17:41:04
Szijjasztok! a barátnőmmel 20-án indulunk Zakynthosra, Georgia apartmaban lesz a szállásunk smile szívesen megismerkednénk szintén fiatal párokkal hogy "bandázzunk" kicsit a szigeten smile A kérdésem pedig az lenne,hogy mi Miskolcról indulunk elvileg hajnali 3-kor,és nekünk akkor valószínű,hogy át kell majd szállni még magyarországon belül egy másik grand buszra??? Ha valakinek vannak a Georgiából tapasztalatai azt szívesen elolvasnánk smile És még egy kérdés :) Hajókirándulásra is szeretnénk menni,valaki megtudná mnodani melyikre érdemes,és arra mikor kell jelentkezni???előre is köszönöm :)
A Georgina apartman a legjobb választás volt!!! Étterem az apartman alatt, medence szintén és Vivien is ott van, aki mindenben segít. Ő elmond mindent, hogy mikor kell hajókirándulásra befizetni és, hogy mikor lesz. Érdemes befizetni a hajóra, amit Vivien intéz. Lehet, hogy egy kicsit drágább, mintha magadnak intéznéd, de egy nagyobb hajóval biztonságosabb és ami nem mindegy, hogy lehet nyíltvizi fürdőzést is csinálni és ugrálni a hajóról fejeseket. Érdekes élmények. Autóbérlést is elintézi Vivien a Smartnál tök kedvezményesen 3 napra 147 euro. Quadot az expressnél ne béreljetek, mert egy bunkó tulaja van és mindenkit átvág. Ott van az aprtmantól nem messze az olé olé mellett.Az étteremben Szilvi magyar felszolgáló és tök aranyos. Daniel a társa szintén aranyos. Kicsit tud magyarul is. Az út busszal baromi hosszú, de eltelik hogyha jó a társaság. A sofőrök nyomják ezerrel. A nyaralás viszont nagyon gyorsan eltelik, mert minden napra van program lehetőség.
Ritó János Dátum: 2010-08-06 17:41:04
Szijjasztok! a barátnőmmel 20-án indulunk Zakynthosra, Georgia apartmaban lesz a szállásunk smile szívesen megismerkednénk szintén fiatal párokkal hogy "bandázzunk" kicsit a szigeten smile A kérdésem pedig az lenne,hogy mi Miskolcról indulunk elvileg hajnali 3-kor,és nekünk akkor valószínű,hogy át kell majd szállni még magyarországon belül egy másik grand buszra??? Ha valakinek vannak a Georgiából tapasztalatai azt szívesen elolvasnánk smile És még egy kérdés :) Hajókirándulásra is szeretnénk menni,valaki megtudná mnodani melyikre érdemes,és arra mikor kell jelentkezni???előre is köszönöm :)
Kaló Krisztina Dátum: 2010-08-06 05:38:28
Kedves András! Bocs, de akkor a buszos útvonal v. Amfissa felé? smile Közben Gergő régebb hozzászólását is megtaláltam a költségeket illetően. Mindkettőtöknek köszi. Augusztus 20-as csoport, már csak két hét!!!! smile
Farkas András Dátum: 2010-08-05 21:04:24
lehet, h. nem egyértelmű az előző levél, szóval a második útra szavazok smile