(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Farkas András Dátum: 2010-08-05 21:03:26
Kaló Krisztina írta ekkor: 2010-08-05 20:46:52
Kedves Gergő! Köszi szépen. Ti merre mentetek? Csak azért érdeklődöm, mert az iroda itinerében a másik útvonal szerepel. A buszok útvonala olcsóbb v. gyorsabb? Megköszönném, ha megírnád mennyi volt az utiköltség ill. bármilyen info jól jön. (Biztos vissza lehetne keresnl az előzményekben, de nem szeretnék 135 oldalt végigböngészni). Nagyon köszi
Szia Krisztina! Oda felé Amfissa irányába mentünk (beugrottunk Delfoiba), gyönyörű a táj, szerpentinekkel van tele. Visszafelé már Ionnia felé mentünk, Két ok amiért a másik irányba mennék, 1. nem kell autópálya díjat fizetni, 2. igaz, h. kb. 80 Km-rel hosszabb, viszont a nagy része autópálya. Amire emlékszem Opel Astra 1,4, ahogy visszafelé jöttünk Zakintosról teletankoltunk, 60EUR, és a görög határ előtt tankoltunk 20EUR-ért, ezzel átértünk Szerbiába.
Kaló Krisztina Dátum: 2010-08-05 20:46:52
Szűcs Gergő írta ekkor: 2010-08-04 22:39:46
Kedves Krisztina! Autóval a buszok útvonalát javaslom.
Kedves Gergő! Köszi szépen. Ti merre mentetek? Csak azért érdeklődöm, mert az iroda itinerében a másik útvonal szerepel. A buszok útvonala olcsóbb v. gyorsabb? Megköszönném, ha megírnád mennyi volt az utiköltség ill. bármilyen info jól jön. (Biztos vissza lehetne keresnl az előzményekben, de nem szeretnék 135 oldalt végigböngészni). Nagyon köszi
Erdei Sándor Dátum: 2010-08-05 11:25:03
Kata írta ekkor: 2010-08-04 19:20:50
Már nekünk is csak annyir, de én már tűkön ülök. smile Egy kérdés, ha nem túl személyes. Ti mennyi költőpénzzel indultok el? smile
Szia! 570 Eurot viszünk, remélem elég lesz mindenre. 3 fakultatívra akarunk menni, plusz quad-ot is szeretnénk bérelni.... Én is érdeklődhetek, ti mennyit hoztok, csak hogy nagyon kevés, vagy nagyon sok ez? Már 24 óra sincs! smile
Szűcs Gergő Dátum: 2010-08-04 22:39:46
Kedves Krisztina! Autóval a buszok útvonalát javaslom.
Eiga Dátum: 2010-08-04 22:02:26
Mi már "rágjuk a körmünket"!!! Már nincs 33 óra indulásig (Peströl). smile smile smile