Kedves Gergő! Köszi szépen. Ti merre mentetek? Csak azért érdeklődöm, mert az iroda itinerében a másik útvonal szerepel. A buszok útvonala olcsóbb v. gyorsabb? Megköszönném, ha megírnád mennyi volt az utiköltség ill. bármilyen info jól jön.
(Biztos vissza lehetne keresnl az előzményekben, de nem szeretnék 135 oldalt végigböngészni). Nagyon köszi
Szia Krisztina! Oda felé Amfissa irányába mentünk (beugrottunk Delfoiba), gyönyörű a táj, szerpentinekkel van tele. Visszafelé már Ionnia felé mentünk, Két ok amiért a másik irányba mennék, 1. nem kell autópálya díjat fizetni, 2. igaz, h. kb. 80 Km-rel hosszabb, viszont a nagy része autópálya. Amire emlékszem Opel Astra 1,4, ahogy visszafelé jöttünk Zakintosról teletankoltunk, 60EUR, és a görög határ előtt tankoltunk 20EUR-ért, ezzel átértünk Szerbiába.