(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kata Dátum: 2010-08-04 19:20:50
Erdei Sándor írta ekkor: 2010-08-04 16:50:08
Már csak 1 nap a main kívül!:)
Már nekünk is csak annyir, de én már tűkön ülök. smile Egy kérdés, ha nem túl személyes. Ti mennyi költőpénzzel indultok el? smile
Erdei Sándor Dátum: 2010-08-04 16:50:08
Már csak 1 nap a main kívül!:)
Kaló Krisztina Dátum: 2010-08-03 22:00:45
Sziasztok! Azoktól szeretnék segítséget kérni, akik autóval voltak a szigeten. Milyen útvonalt javasoltok? Érdemes arra menni amerre a buszok, vagy inkább Katerini, Lamia, Amfissa felé? Esetleg más ötlet...
Pataki Anikó Dátum: 2010-08-03 18:07:32
Sziasztok! Ketten utazom a lányommal, aki 10 éves, csak vacsorára fizetnénk be, szeretném tudni elég kettőnknek egy adag vacsi. mekkora adagokat adnak.
Eiga Dátum: 2010-08-03 16:49:31
Már csak 2 és fél nap!!! smile smile smile