Már nekünk is csak annyir, de én már tűkön ülök. Egy kérdés, ha nem túl személyes. Ti mennyi költőpénzzel indultok el?
Erdei Sándor Dátum: 2010-08-04 16:50:08
Már csak 1 nap a main kívül!:)
Kaló Krisztina Dátum: 2010-08-03 22:00:45
Sziasztok! Azoktól szeretnék segítséget kérni, akik autóval voltak a szigeten. Milyen útvonalt javasoltok? Érdemes arra menni amerre a buszok, vagy inkább Katerini, Lamia, Amfissa felé? Esetleg más ötlet...
Pataki Anikó Dátum: 2010-08-03 18:07:32
Sziasztok! Ketten utazom a lányommal, aki 10 éves, csak vacsorára fizetnénk be, szeretném tudni elég kettőnknek egy adag vacsi. mekkora adagokat adnak.