(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

V. Bence Dátum: 2010-08-02 17:49:51
Híradásokat már meg sem hallgatom! Három hét múlva utazunk Zakynthosra! Csak felidegesítenek a híradások, felesleges pánik keltésnek tartom az egészet...
Erdei Sándor Dátum: 2010-08-02 09:09:14
http://mti.hu/cikk/2010/08/01/befejezodott_a_sztrajk_gorogorszagban-492684
Erdei Sándor Dátum: 2010-08-02 09:08:46
Köszi a választ, de most már elvileg megnyugodhatunk, megoldódott a helyzet, a mai nappal az üzemanyag szállítók felveszik a munkát!:)
Kata Dátum: 2010-07-31 12:40:53
Szia! Mi most jöttünk haza az irodából, és megkérdeztem a helyzetet. Azt felelte a hölgy, hogy az nem mindenhol igaz, hogy nincs benzin. A legtöbb helyen van, csak korlátozva van, hogy mennyit tankoljon az ember. Pl.: nem tankolhatod teli, csak 50€-ért. Mi is aug. 6-án megyünk, szóval majd ha ott lesz az ember, majd akkor kiderül, hogy mi a szitu.
Erdei Sándor Dátum: 2010-07-31 10:45:16
Ti nem aggódtok a görög események miatt? Elég komoly a helyzet odakint. Aug 6.-án megyünk, mi lesz vajon addig.. A híradások elég borulátóak...