Szia! Mi most jöttünk haza az irodából, és megkérdeztem a helyzetet. Azt felelte a hölgy, hogy az nem mindenhol igaz, hogy nincs benzin. A legtöbb helyen van, csak korlátozva van, hogy mennyit tankoljon az ember. Pl.: nem tankolhatod teli, csak 50€-ért. Mi is aug. 6-án megyünk, szóval majd ha ott lesz az ember, majd akkor kiderül, hogy mi a szitu.