Mi az Iberiában voltunk. légkondit nem kértünk, lényeg, hogy a "redőnyös" erkélyajtót csukjátok be, ha napközbe elmentek. Délutánra a teraszokon mindig nagyon jó idő volt, csak délelőtt sütötte a nap, de akkor soha nem voltunk ott! A Georginába alapba benne van a légkondi, ott állítólag nem lehetett kibírni nélküle.