(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Erdei Sándor Dátum: 2010-07-31 10:45:16
Ti nem aggódtok a görög események miatt? Elég komoly a helyzet odakint. Aug 6.-án megyünk, mi lesz vajon addig.. A híradások elég borulátóak...
Kata Dátum: 2010-07-30 20:18:28
Mi az Iberiában voltunk. légkondit nem kértünk, lényeg, hogy a "redőnyös" erkélyajtót csukjátok be, ha napközbe elmentek. Délutánra a teraszokon mindig nagyon jó idő volt, csak délelőtt sütötte a nap, de akkor soha nem voltunk ott! A Georginába alapba benne van a légkondi, ott állítólag nem lehetett kibírni nélküle.
Erdei Sándor Dátum: 2010-07-30 13:30:34
Sziasztok! Azoktól kérdezném, akik voltak kint, hogy érdemes-e légkondira befizetni? Ahogy nézem annyira nagyon meleg nem szokott lenni. Nappal max 33 fok, éjjel meg ilyen 23-24 max. Nem a hőségtől akarunk kimelegedni éjszaka!:)
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-07-30 13:01:34
Kell ágyneműt vagy törülközött vinni?
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-07-30 12:59:54
Zakynthos live cam: http://www.gozakynthos.gr/live/