Benzinügyben helyreállt a rend állítólag. Zakynthoson rengeteg benzinkút van, a fogyasztás minimális (5-10-20 litereket tankolgatnak), ezért biztos maradt benzin. Nem kell aggódni.
Zsuzsa Dátum: 2010-07-29 13:14:02
Eiga írta ekkor: 2010-07-28 21:02:35
Szia Zsuzsa! A kompdíj oda-vissza értendő! Augusztus 6.-iak mindjárt indulunk!!!
Köszi a jó hírt, mi holnap indulunk :)
Eiga Dátum: 2010-07-28 21:02:35
Zsuzsa írta ekkor: 2010-07-28 20:24:27
Sziasztok! Zakynthosra a 16-18 euró kompdíj egy útra értendő, vagy oda-vissza? Köszi előre is.
Szia Zsuzsa! A kompdíj oda-vissza értendő! Augusztus 6.-iak mindjárt indulunk!!!
Zsuzsa Dátum: 2010-07-28 20:24:27
Sziasztok! Zakynthosra a 16-18 euró kompdíj egy útra értendő, vagy oda-vissza? Köszi előre is.
Giczi Klementina Dátum: 2010-07-28 14:24:38
Nagyon szépen köszönöm a segítséget Kata!Mi is Győrben szállunk fel, ha jól tudom ti is onnan mentetek. Köszönöm a beszámolót is, sokat segített.