(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Nagy Ágnes Dátum: 2010-07-20 14:32:12
Sziasztok hazaérkezett turisták , Ha valaki tudna infoval szolgálni teknőslessel kapcsolatban , megköszönném !!! Érdekelne hol lehet a lehető legközelebb jutni hozzájuk :) smile smile
Dátum: 2010-07-20 13:21:18
Szojka Tamás írta ekkor: 2010-07-18 20:40:10
sziasztok sikeresen hazza értem smile és külön szeretném meg kösszöni Vivienek,hogy mindenben segített nekünk remélem még találkozunk smile esetleg az ibériások adhatnának emaill címet nekem smile
Szia Tamás! Nekünk is írhatsz [email protected] Puszi! a 3 lány az Iberia 10- ből.
Dátum: 2010-07-20 13:14:22
Szevasztok! A 3 szegedi lány is szerencsésen haza érkezett (még 18-án csak most jutottam gépközelbe) tele felejthetetlen élménnyel. Nagyon jól éreztük magunkat! Köszönjük Viviennek és Szilvinek a nagyszerű programokat és azt, hogy mindenben a segítségünkre voltak. Külön köszönöm Viviennek és a (Georginás) Szilvikének az orvosnál nyújtott segítséget. Hála égnek már teljesen rendbe jöttem. Remélem még összeakadunk valahol! Puszi mindenkinek!
Kata Dátum: 2010-07-20 13:10:08
Mi Vivien segítségével béreltünk autót a BUDGET-tól. 3 napra 135€ volt teljeskörű biztosítással. Most volt olyan akciójuk, hogy 2 napot fizetsz és 3-at kapsz!!! A Budget és a SMART kölcsönzőket bátran ajánlhatom, fél órán belül bárkiért érte mennek ha gond van. Érdemes inkább többet fizetni, mert az olcsóbbakkal könnyen kint aszalódhattok a napon, ha baj van! Bőven ráértek kint szétnézni, de érdemes érkezés után lefoglalni az autót.
Révai Andrea Dátum: 2010-07-20 12:08:21
Sziasztok! Én is megköszönném, ha valaki bővebben tudna írni az autóbérlésről. Érdemes-e itthonról foglalni vagy jobban járunk ha kint nézünk szét? smile