(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Erdei Sándor Dátum: 2010-07-19 09:58:41
Sziasztok! Mi is az Ibériában leszünk, aug 7-14-ig, ketten. [email protected]. Ha akartok, facebook-on is megtaláltok ez alapján!:) Ajjh, úgy várom már, még mindig 18 nap.......
Szabó Terézia Dátum: 2010-07-19 09:46:03
írta ekkor: 2010-07-15 22:30:51
Szia, mi (én és a feleségem) is ekkor megyünk, autóval, nagy valószínűséggel Románián és Bulgárián keresztül.Sanyi
Szia Sanyi! Igaz én G.T.-os busszal megyek,de megkérdezhetem ti honnan indultok Laganasba?? Illetve Laganason belül hol lesz a szállásotok??
Kata Dátum: 2010-07-19 08:52:20
Kata írta ekkor: 2010-07-18 20:47:18
Szia Tomi! Ide írhatsz nekünk: [email protected] Kata és Árpi, Ibéria 8-as szoba :))
Szia Szász Kata! Mi is az Ibétiában fogunk lakni, és mi is a 8-ban. (aug 7-14) E-mail: [email protected]
Kata Dátum: 2010-07-18 20:48:40
Hali! A diszkó-szigeten minden vasárnap van White Party!!!!
Kata Dátum: 2010-07-18 20:47:18
Szojka Tamás írta ekkor: 2010-07-18 20:40:10
sziasztok sikeresen hazza értem smile és külön szeretném meg kösszöni Vivienek,hogy mindenben segített nekünk remélem még találkozunk smile esetleg az ibériások adhatnának emaill címet nekem smile
Szia Tomi! Ide írhatsz nekünk: [email protected] Kata és Árpi, Ibéria 8-as szoba :))