Sziasztok!
Mi is az Ibériában leszünk, aug 7-14-ig, ketten. [email protected]. Ha akartok, facebook-on is megtaláltok ez alapján!:)
Ajjh, úgy várom már, még mindig 18 nap.......
Szabó Terézia Dátum: 2010-07-19 09:46:03
írta ekkor: 2010-07-15 22:30:51
Szia, mi (én és a feleségem) is ekkor megyünk, autóval, nagy valószínűséggel Románián és Bulgárián keresztül.Sanyi
Szia Sanyi! Igaz én G.T.-os busszal megyek,de megkérdezhetem ti honnan indultok Laganasba?? Illetve Laganason belül hol lesz a szállásotok??
Kata Dátum: 2010-07-19 08:52:20
Kata írta ekkor: 2010-07-18 20:47:18
Szia Tomi!
Ide írhatsz nekünk: [email protected]
Kata és Árpi, Ibéria 8-as szoba :))
Szia Szász Kata! Mi is az Ibétiában fogunk lakni, és mi is a 8-ban. (aug 7-14) E-mail: [email protected]
Kata Dátum: 2010-07-18 20:48:40
Hali! A diszkó-szigeten minden vasárnap van White Party!!!!
Kata Dátum: 2010-07-18 20:47:18
Szojka Tamás írta ekkor: 2010-07-18 20:40:10
sziasztok sikeresen hazza értem és külön szeretném meg kösszöni Vivienek,hogy mindenben segített nekünk remélem még találkozunk esetleg az ibériások adhatnának emaill címet nekem
Szia Tomi!
Ide írhatsz nekünk: [email protected]
Kata és Árpi, Ibéria 8-as szoba :))