Kedves Mindenki! Ne haragudjatok, hogy nyilvánosság előtt írok Viviennek, de úgy gondolom, hogy számotokra is tanúságos (pozitív értelemben) a történet.
Kedves Vivien! 7 éve járunk Görögországba, több alkalommal a Grand Tours Utazási Irodával utaztunk, soha semmi problémánk nem volt.Kedden Zakintos városában, éjjel egy autó beletolatott a kocsinkba, éjjel fél 12-kor Vivien a segítségünkre sietetett, másnapi napot velünk töltötte a rendőrségen, segített a kocsiszállításnál, a szervízben. 2 nap alatt elintézte nekünk!!! hogy péntek délutánra autónk legyen, eljárt a görög biztosítónál, hogy ne kelljen, a közel 1300 EUR kárunkat kifizetni, a szervíznél lerendezett mindent. Vivien, nagyon köszönjük a segítséget, nem tudjuk és nem tudtuk szavakba önteni, egyben szeretném, ha átadnád Szilvinek és Dórinak is (Maya Travel) a köszönetünket. Neked hála szerencsésen hazaértünk. További jó munkát és jó egészséget kívánok Neked. üdv. Farkasné Zsuzsa