(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-07-05 07:28:35
Serendipity írta ekkor: 2010-07-04 19:24:42
Ha nem küldik ki, akkor se aggódjatok, a buszon a sofőr mindent odaad, én is ott kaptam meg a biztosítási kötvényeket. Ilyenek miatt ne aggódjatok. Amúgy ma érkeztünk meg, és gyönyörű ott minden. A buszút nagyon hosszú, arra készüljetek, és arra is, hogy éjszaka fázhattok (kell valami melegebb öltözék is vagy pléd). 3-4 óránként van megálló 20-25 percre, de akinek nagyobb dolga lenne az tartsa vissza, :) vagy intézze el otthon, :) mert nincs rá idő, sorban állások vannak, mindenkire jut kb 3 perc a wc-n. Erre is készüljetek. :)A sofőrök előtt le a kalappal, jól oldják meg a dolgokat, rámenősen de biztonságosan vezetnek. Személyes vélemény, hogy nem érdemes befizetni a fakultatív hajókörútra, mert a helyiek a töredékéért elvisznek azokra a helyekre amiket elég távolról nézel egy nagy hajóról (ami lassú, és unalmas sajnos...). Több helyen lehet bérelni motorcsónakot is (azt hiszem 35E/2fő/óra), amit te vezethetsz. A Kék barlangot a helyiek kishajójával nem szabad kihagyni!!!! Életre szóló. És én is ajánlom az autóbérlést, amiben Vivien készségesen segít. A fakultatívok árait teljes egészében át lehet csoportosítani (talán még spóroltok is) egy izgalmasabb személyesebb nyaralásra, ha mindent magatoknak fedeztek fel bérelt járművel (vigyázat az 50cm3 robogó nem mindenhol megy fel, és könnyen elcsúszhattok, leégtek, meleg a bukó stb...) illetve a helyiek segítségével kishajókkal. Irigyellek titeket, jó utat!
Ok.. köszi az infókat! http://www.youtube.com/profile?user=Feri1974&hl=hu
Serendipity Dátum: 2010-07-04 19:24:42
Ha nem küldik ki, akkor se aggódjatok, a buszon a sofőr mindent odaad, én is ott kaptam meg a biztosítási kötvényeket. Ilyenek miatt ne aggódjatok. Amúgy ma érkeztünk meg, és gyönyörű ott minden. A buszút nagyon hosszú, arra készüljetek, és arra is, hogy éjszaka fázhattok (kell valami melegebb öltözék is vagy pléd). 3-4 óránként van megálló 20-25 percre, de akinek nagyobb dolga lenne az tartsa vissza, :) vagy intézze el otthon, :) mert nincs rá idő, sorban állások vannak, mindenkire jut kb 3 perc a wc-n. Erre is készüljetek. :)A sofőrök előtt le a kalappal, jól oldják meg a dolgokat, rámenősen de biztonságosan vezetnek. Személyes vélemény, hogy nem érdemes befizetni a fakultatív hajókörútra, mert a helyiek a töredékéért elvisznek azokra a helyekre amiket elég távolról nézel egy nagy hajóról (ami lassú, és unalmas sajnos...). Több helyen lehet bérelni motorcsónakot is (azt hiszem 35E/2fő/óra), amit te vezethetsz. A Kék barlangot a helyiek kishajójával nem szabad kihagyni!!!! Életre szóló. És én is ajánlom az autóbérlést, amiben Vivien készségesen segít. A fakultatívok árait teljes egészében át lehet csoportosítani (talán még spóroltok is) egy izgalmasabb személyesebb nyaralásra, ha mindent magatoknak fedeztek fel bérelt járművel (vigyázat az 50cm3 robogó nem mindenhol megy fel, és könnyen elcsúszhattok, leégtek, meleg a bukó stb...) illetve a helyiek segítségével kishajókkal. Irigyellek titeket, jó utat!
Szabó Kata Dátum: 2010-07-04 16:17:11
Doba Árpád írta ekkor: 2010-07-04 09:35:00
Hát szerintem sokkal egyszerűbb és biztonságosabb egy útlevél mint valami macedón közlöny másolatra hivatkozni hogy vagy átengednek vagy nem.. de ti tudjátok. smile
Persze megcsináltatom az útlevelem, csak simán kíváncsi vagyok rá, hogy mi az igazság:)
Szojka Tamás Dátum: 2010-07-04 16:05:53
ennek nagyon örülök,hogy sokkan leszünk az ibériába én egyedül megyek de rémélem lesznek ojanok akikkel lehet bulizni. smile smile már csak 5 nap és kezdődik
Dátum: 2010-07-04 15:37:24
Szojka Tamás írta ekkor: 2010-07-04 10:54:49
sziasztok juli 9 edikén jön valaki az ibériába?????
Szevasztok! Mi is 9.-én megyünk(3-an csajok) és az Ibériában fogunk lakni. Szegeden szállunk fel. Már számoljuk a napokat a "Nagy utazás"-hoz. Reméljük szép időnk lesz,na és persze a társaság is jó lesz! Üdv. Mindenkinek! Pénteken talizunk!!!!!!