Tusyk!
A busz út kellemes, legalábbis az új buszokkal amivel Én mentem.
Filmek egy nagy mappányi van, így előre biztos nem tudja senki mi fog menni. Nálunk a Múmia legújabb része ment és a Másnaposok.
Wc van a buszokon, de nem szeretik ha használjátok, mert bent büdösödik oda-vissza úton.
A busz 3,5 4 óránként megáll..
A wc busz amúgyis csak kis wc-re használható!
A kompon kényelmesen lehet pihenni az újabbon moziterem is van, klimatizált.
Wc kulturált.
Jó pihenést!
Üdv: Balázs