(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-07-05 18:40:30
Kedves Szabó Kata! Én vinnék útlevelet, mert volt már olyan akit hazaküldtek ennek hiányában.A Macedónoknál szerintem mindenképp szükséges,de a külügyminisztériumba adnak erről bővebb felvilágosítást. Üdv: Balázs
Dátum: 2010-07-05 18:38:44
Kedves Kulcsár Zsuzsa! Laganasban a parton láttam ilyen sátrat, Ott amúgy sem szólnak semmiért, sajnos az Angolok leamortizálják eléggé. Agios sostis partja viszont csendes és tiszta, ott ugyan nem láttunk ilyen sátrat. csak napernyőt. Üdv: Balázs
Dátum: 2010-07-05 18:36:26
Tusyk! A busz út kellemes, legalábbis az új buszokkal amivel Én mentem. Filmek egy nagy mappányi van, így előre biztos nem tudja senki mi fog menni. Nálunk a Múmia legújabb része ment és a Másnaposok. Wc van a buszokon, de nem szeretik ha használjátok, mert bent büdösödik oda-vissza úton. A busz 3,5 4 óránként megáll.. A wc busz amúgyis csak kis wc-re használható! A kompon kényelmesen lehet pihenni az újabbon moziterem is van, klimatizált. Wc kulturált. Jó pihenést! Üdv: Balázs
Tusyk Dátum: 2010-07-05 15:43:47
Sziasztok! Megtudja valaki mondani, h a busz út milyen? Jó filmek mennek-e, van e WC? Kb hány óra? Köszi!
Nagy Ágnes Dátum: 2010-07-05 10:08:32
Kedves nyaralásból visszatérő , élményekben gazdag fórumozók! Segítséget szeretnék kérni azoktól akik esetleg autóval járták meg ezt a nagy utat, hogy mennyibe kerültek a pálya díjak , és a komp, küldjék el nekem mélben , a [email protected] címre . Előre is köszönöm ! Ági