sziasztok juli 9 edikén jön valaki az ibériába?????
szia mi is juli 9 én megyünk az ibériába ! mi szeretnénk autót bérelni majd 1 napra azok jelentkezését várom aki ebbe benne lenne és tudnánk társulni körbe járhatnánk a szigetet !nekünk bankártyával van a biztositásunk valaki tudja esetleg hogy elegendö ez esetleg vagy kössek másikat?