(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-07-04 13:07:55
Szojka Tamás írta ekkor: 2010-07-04 10:54:49
sziasztok juli 9 edikén jön valaki az ibériába?????
szia mi is juli 9 én megyünk az ibériába ! mi szeretnénk autót bérelni majd 1 napra azok jelentkezését várom aki ebbe benne lenne és tudnánk társulni körbe járhatnánk a szigetet !nekünk bankártyával van a biztositásunk valaki tudja esetleg hogy elegendö ez esetleg vagy kössek másikat?
Kulcsár Zsuzsa Dátum: 2010-07-04 13:04:16
Kedves Vivien! Azt szeretném kérdezni,hogy kis félköríves sátrat le lehet-e vinni a tengerpartra. (olyat, amilyet nàlunk strandokon előszeretettel használnak) Előre is köszönöm a választ!
Szojka Tamás Dátum: 2010-07-04 11:09:59
mennyibe kerül haza telefonálni görögországból valaki tudja a vodafone- nál???
Szojka Tamás Dátum: 2010-07-04 10:54:49
sziasztok juli 9 edikén jön valaki az ibériába?????
Doba Árpád Dátum: 2010-07-04 09:35:00
Szabó Kata írta ekkor: 2010-07-03 17:30:01
Kedves Grand Tours! Ezzel kapcsolatban tud valaki valamit???? http://www.sartisarti.com/sartiblog/sartiblog.php?categories=maced%C3%B3nia
Hát szerintem sokkal egyszerűbb és biztonságosabb egy útlevél mint valami macedón közlöny másolatra hivatkozni hogy vagy átengednek vagy nem.. de ti tudjátok. smile