(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Szabó Kata Dátum: 2010-07-03 17:30:01
Kedves Grand Tours! Ezzel kapcsolatban tud valaki valamit???? http://www.sartisarti.com/sartiblog/sartiblog.php?categories=maced%C3%B3nia
Csuka Ida Dátum: 2010-07-03 10:34:56
Sziasztok!Mi 9-en indulunk egy masfeleves babaval es megszeretnem kerdezni azoktol akik hazajottek, vagy esetleg ott vannak, hogy a viz kb. milyen homersekletu?A valaszt elore is koszonom.
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-07-02 19:46:40
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy Zakynthoson hol és mennyiért lehet venni 8 éves kisgyereknek búvárfelszerelést? Azaz búvárszemüveget és békatalpat. Illetve hol tudna ezekkel búvárkodni?
Simon Kornélia Dátum: 2010-07-02 16:30:34
Drahos József írta ekkor: 2010-07-02 15:59:55
Szia Kornélia!Örömmel olvastam a beszámolódat.Mi még sokára aug.végén indulunk, már alig várom.Tettszik, hogy felsorolod a látnivalókat.Én is részletesen kutakodtam minden nevezetesség után.A fórumot rendszeresen olvasom.Volna egy kérdésem, amit senki nem említ.Ti voltatok a kénforrásnál /Xigia/ ?Milyen, érdemes megkeresni, bár minket minden újdonság érdekel.Válaszod előre is köszönöm, további szép nyarat.Pálóczi ági
Szia Ági!Szerintem nem kellene kihagyni Xigiát, mert nagyon szép és látványos kis öböl, érezni lehet a kén szagát.Útba esik a St. Nikolaosz kikötő felé.Üdv.
Drahos József Dátum: 2010-07-02 15:59:55
Simon Kornélia írta ekkor: 2010-06-29 17:47:12
Sziasztok!Mi most értünk haza,egy kis tájékoztató azoknak akik ezután indulnak.Agois Sostis nagyon kicsi,Laganas gyalog kb. 45 perc. Inkább családosoknak ajánlott. Éttermei viszont nagyon jók. A Syrtakiban érdemes kipróbálni a büfét,nekünk nagyon bejött. Laganas nagy,nyüzsgő hely,tele fiatalokkal,bárokkal,üzletekkel. Az Ibéra apartman van legközelebb Laganashoz ,gyalog kb. 25 perc.Árak: gyros pita 2-3 euro, étterem 8 eurotól , sör boltban 1 eurotól,benzin 1.5 euro,cigi 2.5 eurotól.A sziget nagyon gyönyörű,ezért ajánlott járművet bérelni amúgy a legszebb helyeket elmulasztja az ember.Legfőbb látnivalók: Keri, Exo Hora , Porto Vromi, Navaggio, Kalamaki beach, Gerakas,Zante város, Bohali, Skinari, Kék barlangok, Xigia, Stb. Ha valakinek kérdése van szivesen válaszolok!Mindenkinek kellemes nyaralást kívánok!
Szia Kornélia!Örömmel olvastam a beszámolódat.Mi még sokára aug.végén indulunk, már alig várom.Tettszik, hogy felsorolod a látnivalókat.Én is részletesen kutakodtam minden nevezetesség után.A fórumot rendszeresen olvasom.Volna egy kérdésem, amit senki nem említ.Ti voltatok a kénforrásnál /Xigia/ ?Milyen, érdemes megkeresni, bár minket minden újdonság érdekel.Válaszod előre is köszönöm, további szép nyarat.Pálóczi ági