Ezt mikor írták neked?
Tegnap délután kérdeztem tőlük telefonon, hogy meg-e kapták a visszaküldött aláírt utazási szerződést és hogy a többi papírt mikor kapom meg. Mondták, hogy ne aggódjak megkapták az aláírt utazási szerződést és a többit majd a sofőrtől fogom megkapni a buszon. Névsor alapján azonosítanak be. Még vissza is kérdeztem, hogy jól-e értettem.
Májusban kérdeztem meg tőlük, de most írtam egy újabb levelet nekik, hogy mi az ábra.Kíváncsi leszek, hogy mit fognak válaszolni.