Tisztelt Érdeklődő!
A részvételi jegyeket indulás előtt kb. két héttel küldjük ki!
Nekem ezt írták a GT.-sek. Lehet, hogy füllentettek??
Ezt mikor írták neked?
Tegnap délután kérdeztem tőlük telefonon, hogy meg-e kapták a visszaküldött aláírt utazási szerződést és hogy a többi papírt mikor kapom meg. Mondták, hogy ne aggódjak megkapták az aláírt utazási szerződést és a többit majd a sofőrtől fogom megkapni a buszon. Névsor alapján azonosítanak be. Még vissza is kérdeztem, hogy jól-e értettem.