(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-07-02 12:58:28
Molnár Csaba írta ekkor: 2010-07-02 12:26:15
Tisztelt Érdeklődő! A részvételi jegyeket indulás előtt kb. két héttel küldjük ki! Nekem ezt írták a GT.-sek. Lehet, hogy füllentettek??
Ezt mikor írták neked? Tegnap délután kérdeztem tőlük telefonon, hogy meg-e kapták a visszaküldött aláírt utazási szerződést és hogy a többi papírt mikor kapom meg. Mondták, hogy ne aggódjak megkapták az aláírt utazási szerződést és a többit majd a sofőrtől fogom megkapni a buszon. Névsor alapján azonosítanak be. Még vissza is kérdeztem, hogy jól-e értettem.
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-07-02 12:41:25
Orosi Tünde írta ekkor: 2010-07-02 08:20:07
Bizony...bizony...
Jújjj.. már is kisebbségben érzem magamat. :)
Molnár Csaba Dátum: 2010-07-02 12:26:15
ifj. Cseh Ferenc írta ekkor: 2010-07-02 12:18:31
Ha nem hiszed kérdezzed meg te is.
Tisztelt Érdeklődő! A részvételi jegyeket indulás előtt kb. két héttel küldjük ki! Nekem ezt írták a GT.-sek. Lehet, hogy füllentettek??
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-07-02 12:19:39
Nóra írta ekkor: 2010-07-01 22:18:40
Nincs sem süni, sem egyéb rossz dolog a vízben. Halacskák azok vannak és néha ugrándoznak, de legalább nevettünk rajta, hogy hogy meg tudunk ijedni pár pici haltól. Egyébként nem közvetlenül mentünk a part mellett, mert beljebb nem volt olyan mély és kellemes térdig gázolni a meleg tengerben éjszaka.
Akkor sokkal jobb mint a Horváth tengerpart. Ott szinte mindenhol sziklás és vigyázni kell a tengeri sünökre.
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-07-02 12:18:31
Molnár Csaba írta ekkor: 2010-07-01 19:12:15
Az on-line foglalt szállásokhoz nem küldik ki a vouchert????????
Ha nem hiszed kérdezzed meg te is.