(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Bajzák József Dátum: 2010-06-28 12:14:11
Kedves Király Sándor! Régen míg a Macedónok un. vámot szedtek, mi is Bulgárián keresztül mentünk, de pár éve eltörölték, azóta MAcedónián keresztül járunk. Nincs vele semmi gond, az utak, közlekedési feltételek jobbak mint Bulgária felé, a haladás is gyorsabb, végül is azt hiszem kb.180 km-t teszel meg MAcedóniában, és a határátkelés sem rosszabb mint máshol, csak volt nekem is, meg hallottam is róla, hogy a Macedón határőrök különböző indokkal szeretnének pénzre levenni. És mivel nehéz velük kommunikálni, nem jó érzés éjjel kettőkor hadakozni velük. Jó utat, jó nyaralást nektek. Üdv: BUbu
Kata Dátum: 2010-06-28 10:08:45
Hello Árpád! Ahogy olvasom, úgy tűnik mi fogunk váltani titeket, mert mi augusztus 7-től leszünk az Ibéria 8-as szobájában, és a célunk is ugyanaz, mivel még mi sem láttuk a tengert.
Doba Árpád Dátum: 2010-06-28 09:36:45
Hali. Köszi az infót. Járműbérléshez mennyire kell tudni angolul? középfokú nyelvvizsga elég?
Varga János Dátum: 2010-06-27 21:57:17
Doba Árpád írta ekkor: 2010-06-27 19:39:44
Hali ti béreltek majd kocsit?
Hi! Mi motort fogunk bérelni,mert azzal sokkal könnyebb közlekedni,parkolni,tárolni,stb.Ja és ha több napra béreljük akkor engednek is belőle. A másik kérdésre pedig:nem küldenek semmit,csak ott kell lenni a megadott helyen ,a megdott időben.
Doba Árpád Dátum: 2010-06-27 19:53:46
Egy kérdés ami most jutott eszembe. Aki volt már vagy akit udja válaszoljon már légyszives. Indulás előtt küldenek majd valami utazási igazolást? és mennyivel indulás előtt küldik ha küldik?