Kedves Király Sándor!
Régen míg a Macedónok un. vámot szedtek, mi is Bulgárián keresztül mentünk, de pár éve eltörölték, azóta MAcedónián keresztül járunk. Nincs vele semmi gond, az utak, közlekedési feltételek jobbak mint Bulgária felé, a haladás is gyorsabb, végül is azt hiszem kb.180 km-t teszel meg MAcedóniában, és a határátkelés sem rosszabb mint máshol, csak volt nekem is, meg hallottam is róla, hogy a Macedón határőrök különböző indokkal szeretnének pénzre levenni. És mivel nehéz velük kommunikálni, nem jó érzés éjjel kettőkor hadakozni velük. Jó utat, jó nyaralást nektek. Üdv: BUbu