(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Zakynthos Dátum: 2010-06-27 19:40:22
Nóri írta ekkor: 2010-06-25 15:07:23
Kedves Vivien! Nagyon sok fórumtársam kérdezett számomra is fontos dolgokat tőled.Ezeket én figyelmesen elolvastam,de még arra a kérdésre hogy van -e az apatman alaksorában vagy bárhol gépi mosási lehetőség(közös) azt hiszem senki sem kérdezett rá.Mi két hétre megyünk hozzátok július 24.augusztus 7-ig.Jó lenne ha tudnék egy pár dolgot automatával mosni ez idő alatt.Több görög kempingben járva erre mindig volt lehetőség természetesen nem ingyen gondoltam.Sok ruhánk van de nem gondoltam az egész gardróbot elvinni.Előre is köszönöm a válaszod!Nóri
Kedves Nóri! Apartmanjainkban nincsen mosási lehetőség, viszont Laganasban több helyen is van. Az árakat nem tudom, de ha arra járok, megkérdezem Neked. Bármi más kérdésed merülne még fel indulásig, szívesen válaszolok. Üdv. Vivien
Doba Árpád Dátum: 2010-06-27 19:39:44
Varga János írta ekkor: 2010-06-27 17:29:20
A buszon jó volt a hangulat szerintem,mert amikor leszálltunk a buszról a sofőrök megköszönték a jó hangulatot amit csináltunk,mivel az egész utat végig nevettük. smile
Hali ti béreltek majd kocsit?
Varga János Dátum: 2010-06-27 17:29:20
Doba Árpád írta ekkor: 2010-06-25 07:59:53
És a buszon unalom van vagy jó a buli? ismerkedés meg minden vagy mindenki csendben?
A buszon jó volt a hangulat szerintem,mert amikor leszálltunk a buszról a sofőrök megköszönték a jó hangulatot amit csináltunk,mivel az egész utat végig nevettük. smile
Vizi Gyöngyi Dátum: 2010-06-27 16:45:29
V. Bence írta ekkor: 2010-06-27 16:17:33
Mi Győrből jövünk augusztus 28-ai turnussal smile
Na végre vki Győrből...! smile De mi nem akkor megyünk sajna...! smile Aug. 7-ei turnussal! Remélem meleg lesz és szuper jó hangulat mindenhol...! Várom már nagyon! smile
V. Bence Dátum: 2010-06-27 16:21:48
Doba Árpád írta ekkor: 2010-06-25 07:59:53
És a buszon unalom van vagy jó a buli? ismerkedés meg minden vagy mindenki csendben?
Mi tavaly Korfun voltunk...(Mivel Csornáról indultunk akkor még) így nekünk hajnalban elkezdődött a nyaralás... A buszon mindenki délre szedte össze magát, akkor alaphangulat megvolt, gyorsan keveredtek elő a táskákból a jobbnál-jobb piák... Azért túlzásban senki sem viszi az ivászatot, majd ott kint smile