(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

V. Bence Dátum: 2010-06-27 16:17:33
Vizi Gyöngyi írta ekkor: 2010-06-25 06:44:12
Hello Kata (asszem Kata) smile !!! Emlékszel rám? Sokat irogattunk itt a fórumon, mikor online jelentkeztünk a nyaralásra. Ti lesztek a 8-as szobába, mi meg a 7-esbe! smile Mizujs van Veled? Készülsz már a nyaralásra? Én már nagyon nagyon!!! Csak sajna senkit nem tudok aki Győrben szállna fel velünk! smile De remélem semmi gond nem lesz! Puszi!
Mi Győrből jövünk augusztus 28-ai turnussal smile
Doba Árpád Dátum: 2010-06-27 12:50:21
Mi is nagyon várjuk pedig még milyen sok idő van hátra de alig bírunk már magunkkal főleg hogy még sosem láttuk a tengert. reméljük jóóóóóó lesz smile
Varga János Dátum: 2010-06-27 12:06:32
Szia Árpád! Köszi a választ, mi az 5,6 szobában leszünk. Már nagyon várjuk,ugyanis a tavaly elötti is jól sikerült,igaz akkor Korfun voltunk.
Doba Árpád Dátum: 2010-06-27 09:37:46
Varga János írta ekkor: 2010-06-26 18:13:14
Szia Árpád! Mi is júli 31-én megyünk,de mi Berettyóújfaluban szállunk föl,és az Ibériában leszünk 4-en
Szia János! Mi ketten leszünk a barátnőmmel és mi is az Ibériában fogunk lakni. a 8-as szobában.
Dátum: 2010-06-26 22:09:57
Bajzák József írta ekkor: 2010-06-25 10:16:13
Kedves Erdei Sándor! Nem akarok beleszólni, de épp itt a fórumon írta valaki, hogy májusban Röszkénél leszállítottak valakit, mert nem volt útlevele. Azért gondold át, megéri e kockáztatni. Én autóval járok ki jó pár éve, de a MAcedón határőrők sem egy egyszerű eset. Szia: Bubu
Kedves Bajzák József, Én is évek óta járok ki autóval Görögországba. de Macedónián keresztül még soha sem voltam. Az idén viszont a kíváncsiság kedvéért arra szeretnék menni. Köszönettel venném, ha írnál részletesebben a tapasztalataidról. Üdvözlettel:Király Sándor