Kedves Erdei Sándor!
Nem akarok beleszólni, de épp itt a fórumon írta valaki, hogy májusban Röszkénél leszállítottak valakit, mert nem volt útlevele. Azért gondold át, megéri e kockáztatni. Én autóval járok ki jó pár éve, de a MAcedón határőrők sem egy egyszerű eset. Szia: Bubu
Kedves Bajzák József,
Én is évek óta járok ki autóval Görögországba. de Macedónián keresztül még soha sem voltam. Az idén viszont a kíváncsiság kedvéért arra szeretnék menni. Köszönettel venném, ha írnál részletesebben a tapasztalataidról. Üdvözlettel:Király Sándor