de akkor 6 család ismerőssel mentünk , most csak 3man leszünk de szerintem megadjuk az alaphangulatot
Ouzo az tuti hogy nemfog kimaradni , és részemről nemlenne rossz elmenni egy görög szórakozóhelyre.
. Szerencsére a vizsgaidőszaknak is vége, így már valahogy jobban a nyaralásra vagyok kattanva, de annyira lassan telik.
. Én már láttam valakit itt aki szintén agusztus 6-án indul, de ezt hiszem ő autóval. De aki még akkor indul az írjon, mi Debrecenben szállunk fel.