(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Simon Tamás Dátum: 2010-06-25 06:44:48
Köszönöm Vivien!:)Üdv Tomi
Vizi Gyöngyi Dátum: 2010-06-25 06:44:12
Hello Kata (asszem Kata) smile !!! Emlékszel rám? Sokat irogattunk itt a fórumon, mikor online jelentkeztünk a nyaralásra. Ti lesztek a 8-as szobába, mi meg a 7-esbe! smile Mizujs van Veled? Készülsz már a nyaralásra? Én már nagyon nagyon!!! Csak sajna senkit nem tudok aki Győrben szállna fel velünk! smile De remélem semmi gond nem lesz! Puszi!
Lajos Ágnes Dátum: 2010-06-24 22:18:09
Nóri írta ekkor: 2010-06-22 10:11:26
Szia Simon Tamás!Mi is július 23-án indulunk éjfél körül négyen /10 és 14 éves/ gyerekekkel saját kocsival Hajdúböszörményből.A szállásunk szintén a Georgina lesz/ 407-es szoba/.Ti repülővel vagy busszal jöttök?Mi 23-án már egyet alszunk Makrygialoson,majd 24-én délután érkezünk a szigetre.Két hetünk lesz felfedezni önálló szervezésben.Üdv:Nóri
Szia Nóri! Mi szeptember 3-án indulunk autóval.Érdekelne hol szálltok meg útközben és mennyiért? Írnál erről priviben a [email protected] mail címemre? Előre is köszi. Ági
Erdei Sándor Dátum: 2010-06-24 13:10:00
Én is köszönöm!:)
Molnár Norbert Dátum: 2010-06-24 11:58:06
Köszönöm a választ Vivien : )