!!! Emlékszel rám? Sokat irogattunk itt a fórumon, mikor online jelentkeztünk a nyaralásra. Ti lesztek a 8-as szobába, mi meg a 7-esbe!
Mizujs van Veled? Készülsz már a nyaralásra? Én már nagyon nagyon!!! Csak sajna senkit nem tudok aki Győrben szállna fel velünk!
De remélem semmi gond nem lesz! Puszi!