Kedves Szűcs Gergő! Kösz a segítséget! Szólj ha lesz a buli, viszünk sört :)))
OK, robi bérlésre gondoltunk mi is... remélem felmennek a hegyre ezek a szerencsétlen kis mocik 2 emberrel...
Köszönöm mindenkinek a választ.
Egyébként ma beszéltem egy illetővel aki most vasárnap ért vissza, és azt mondta, hogy borzalmas meleg volt, és szét égtek, úgyhogy naptej rengeteg kell, és szúnyogírtó, mert ahol még nem égtél le, ott meg megcsípnek :))))
Úgyhogy nem kell hinni az időjárásjelentésnek! Legalábbis remélem :S
Ti honnan jöttök? Mi Nyíregyháza.