(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Nóra Dátum: 2010-06-24 09:35:46
Sziasztok! Mi vasárnap érkeztünk haza és nagyon jól éreztük magunkat! Feledhetetlen egy nyaralás volt és azóta is vissza vágyik a szívünk! Az idő nagyon meleg volt és kellett a naptej is! :-) Mindenkinek jó nyaralást kívánok ezen a csodálatos szigeten!
Szántai János Gábor Dátum: 2010-06-24 09:10:03
Szűcs Gergő írta ekkor: 2010-06-23 21:47:45
Ti honnan jöttök? Mi Nyíregyháza.
Mi Budapestről :) Jenny apartmanban leszünk, most már szinte biztos, hogy tök egyedül, mert ha megnézed a foglaltságot, akkor láthatod, hogy egyedül a 201-es foglalt. Na az a miénk :) Úgyhogy szerintem nálunk is lehet buli, mert szomszédokat nem fogunk zavarni, az fix :))))))
Purecs János Dátum: 2010-06-24 07:40:43
Sziasztok! Jön valaki még július 3 (2) -től???
Szűcs Gergő Dátum: 2010-06-23 21:47:45
Szántai János Gábor írta ekkor: 2010-06-23 13:06:54
Kedves Szűcs Gergő! Kösz a segítséget! Szólj ha lesz a buli, viszünk sört :))) OK, robi bérlésre gondoltunk mi is... remélem felmennek a hegyre ezek a szerencsétlen kis mocik 2 emberrel... Köszönöm mindenkinek a választ. Egyébként ma beszéltem egy illetővel aki most vasárnap ért vissza, és azt mondta, hogy borzalmas meleg volt, és szét égtek, úgyhogy naptej rengeteg kell, és szúnyogírtó, mert ahol még nem égtél le, ott meg megcsípnek :)))) Úgyhogy nem kell hinni az időjárásjelentésnek! Legalábbis remélem :S
Ti honnan jöttök? Mi Nyíregyháza.
Szántai János Gábor Dátum: 2010-06-23 13:06:54
Kedves Szűcs Gergő! Kösz a segítséget! Szólj ha lesz a buli, viszünk sört :))) OK, robi bérlésre gondoltunk mi is... remélem felmennek a hegyre ezek a szerencsétlen kis mocik 2 emberrel... Köszönöm mindenkinek a választ. Egyébként ma beszéltem egy illetővel aki most vasárnap ért vissza, és azt mondta, hogy borzalmas meleg volt, és szét égtek, úgyhogy naptej rengeteg kell, és szúnyogírtó, mert ahol még nem égtél le, ott meg megcsípnek :)))) Úgyhogy nem kell hinni az időjárásjelentésnek! Legalábbis remélem :S