Hello Tamás ! Bocsánat a késői válaszért de délután melóztam :D Na szal igen egy busszal fogunk menni, mi még nem jártunk Görögben, inkább Olaszországban többször is , 2 éve spanyoloknál , 4 éve a franciáknál voltunk : )
Navaggiot tuti hogy megnézzük , a többit azt keresztanyumékkal ( a másik 2 családból ők az 1ik ) velük fogjuk megtárgyalni hogy mit érdemes és mit nézzünk meg . Kocsit tuti hogy fogunk bérelni
Amúgy én azon gondolkodtam hogy mivel a családomból mi 5en megyünk ,a buszon 2 ülés anyuméké , 2 a nővéremé és a barátjáé , és nekem marad 1 ülés , tehát egy idegen ember fog mellém ülni ?

vagy talán nemfog senki sem mellettem ülni erre is van esély ?