(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Erika Dátum: 2010-06-22 19:16:07
Hahó Mindenki! Mi a 08.21-es turnussal utazunk, apartmanunk a Jenny lesz, vkik ilyenkor és itt budapesti felszállással?
Simon Tamás Dátum: 2010-06-22 17:25:26
Molnár Norbert írta ekkor: 2010-06-22 11:00:11
Hello Nóri és Tamás ! Mi is Júli 23 án hajnalban indulunk , 3 család , Grand Tours busszal indulunk Pestről és mi is a Georginában szállunk meg a családommal , mi 5en vagyunk ( apum , anyum , nővérem , nővérem barátja és én ) , asszem a 305 ös szobát foglaltuk le. Mi csak 1 hétre megyünk
Szia Molnár Norbert! Akkor mi együtt utazunk oda és vissza is. Szegedi átszállásnál biztos találkozunk már :) Már nézegetem hová érdemes elmenni a szigeten. Jártatok már itt?Üdv Tomi
Simon Tamás Dátum: 2010-06-22 17:18:51
Nóri írta ekkor: 2010-06-22 10:11:26
Szia Simon Tamás!Mi is július 23-án indulunk éjfél körül négyen /10 és 14 éves/ gyerekekkel saját kocsival Hajdúböszörményből.A szállásunk szintén a Georgina lesz/ 407-es szoba/.Ti repülővel vagy busszal jöttök?Mi 23-án már egyet alszunk Makrygialoson,majd 24-én délután érkezünk a szigetre.Két hetünk lesz felfedezni önálló szervezésben.Üdv:Nóri
Szia Nóri! Mi juli 23.-án hajnal fél négykor indulunk busszal Tiszaújvárosból. Csak egy hétre,a 202 szoba a mienk.Egy huszon éves pár,a 17 éves lányom és én.Elég vegyes,de bulit szeretjük:) Jó utat nektek,kint találkozunk!Üdv Tomi
Doba Árpád Dátum: 2010-06-22 13:15:34
Sziasztok. olyan jó nektek. Ti mind hamarabb mentek. Mi Júli 30-án indulunk de én már alig bírom kivárni. Jó utat nektek. Jó lenne élménybeszámolókat olvasgatni. írjatok. smile
Zabagloné Váradi Margit Dátum: 2010-06-22 11:41:52
írta ekkor: 2010-06-21 16:48:08
Sziasztok!Julius 9-én indulunk Szegedről ,jön még valaki?
Szia! Igen, mi is 9-én indulunk. Békéscsabán szállunk fel. hatan megyünk. Ha megnézed a régebbi bejegyzéseket, ott is találsz útitársakat.