Hello Nóri és Tamás ! Mi is Júli 23 án hajnalban indulunk , 3 család , Grand Tours busszal indulunk Pestről és mi is a Georginában szállunk meg a családommal , mi 5en vagyunk ( apum , anyum , nővérem , nővérem barátja és én ) , asszem a 305 ös szobát foglaltuk le. Mi csak 1 hétre megyünk
Szia Molnár Norbert!
Akkor mi együtt utazunk oda és vissza is.
Szegedi átszállásnál biztos találkozunk már :)
Már nézegetem hová érdemes elmenni a szigeten.
Jártatok már itt?Üdv Tomi