(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Molnár Norbert Dátum: 2010-06-22 11:00:11
Hello Nóri és Tamás ! Mi is Júli 23 án hajnalban indulunk , 3 család , Grand Tours busszal indulunk Pestről és mi is a Georginában szállunk meg a családommal , mi 5en vagyunk ( apum , anyum , nővérem , nővérem barátja és én ) , asszem a 305 ös szobát foglaltuk le. Mi csak 1 hétre megyünk
Nóri Dátum: 2010-06-22 10:11:26
Szia Simon Tamás!Mi is július 23-án indulunk éjfél körül négyen /10 és 14 éves/ gyerekekkel saját kocsival Hajdúböszörményből.A szállásunk szintén a Georgina lesz/ 407-es szoba/.Ti repülővel vagy busszal jöttök?Mi 23-án már egyet alszunk Makrygialoson,majd 24-én délután érkezünk a szigetre.Két hetünk lesz felfedezni önálló szervezésben.Üdv:Nóri
Szojka Tamás Dátum: 2010-06-21 19:31:27
szia!Pintér Mária ti hova menntek én az ibériába fogok lenni és júli 9 edikén csabáról indulok busszal én egyedül leszek de remélem lessz még fiatal akivel néha néha lehet bulizgatni vagy hasonló:):)
Simon Tamás Dátum: 2010-06-21 19:17:08
Sziasztok! Julius 23.-án indulunk négyen és Georgina apartmanba szállunk meg. Jön valaki ebben az időpontban?Esetleg Tiszaújvárosból? Üdv Tomi
Simon Tamás Dátum: 2010-06-21 19:11:23
Szia Vivien! Julius 23.-án indulunk négyen és a Georgina apartmanba lesz a szállásunk.Olvasgattam a fórumot.elég sok mindent megtudtam.Motorcsónak bérlésről érdeklődnék,mennyibe kerül és milyen időtartamra?Kocsi bérlés árait olvastam.Azt megtudnád mondani van-e nyitott kis terepjáró és mennyi a napi díja.?Sidariban Suzuki Vitarát béreltünk.Ilyesmire gondoltam. Köszönöm és üdv Tomi!