Hello Nóri és Tamás ! Mi is Júli 23 án hajnalban indulunk , 3 család , Grand Tours busszal indulunk Pestről és mi is a Georginában szállunk meg a családommal , mi 5en vagyunk ( apum , anyum , nővérem , nővérem barátja és én ) , asszem a 305 ös szobát foglaltuk le. Mi csak 1 hétre megyünk