(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Szűcs Gergő Dátum: 2010-06-21 18:17:02
Kedves Szántai János Gábor! Mi négyen júni 26-tól leszünk az Ibériában. A szigetet ismerjük. Mi autóval megyünk, így bérelni nem fogunk, de a KYMCO DINK robogóval könnyedén tudtok velünk jönni. A megbeszélésnél is ott leszünk, segítünk, de amúgy az Ibéria 7-8 szobája a miénk. Mi is fiatalok vagyunk. Buli is lesz. :-)
ifj. Cseh Ferenc Dátum: 2010-06-21 18:01:03
Grand Zakynthos írta ekkor: 2010-06-21 10:27:53
Kedves Ferenc! Az ingyenes wifi használatra nincsen megkötés. Azt viszont jó ha tudod, hogy a wifi többnyire csak a házaink recepcióinak területén működik. A héten megpróbáljuk megoldani, hogy a Georginában a szobákban is elég erős legyen a jel a csatlakozáshoz. Egyébként a Georgina apartman éttermében van egy asztali gép is internettel, amit a Grand Tours vendégei ingyenesen használhatnak. Ha itt bankautomatából veszel ki eurót, akkor a bankod azt középárfolyamon váltja, viszont kb. 3Euro kezelési költséget is fel fognak számolni. Szerintem érdemes némi eurót hozni magatokkal és ha fogytán van a pénzetek, akkor Laganasban tudtok majd kivenni automatából. Üdv. Vivien
Nagyon szépen köszönöm az információkat! Akkor biztos ami biztos viszek majd magammal Alpha USB wifi-t is.
Zsuponyó Beáta Dátum: 2010-06-21 17:47:23
Grand Zakynthos írta ekkor: 2010-06-21 11:10:00
Hopsz, úgy látom, hogy a Zsuponyó Beáta és Molnár Norbert kérdéseire sikerült összemixelnem a választ... Elnézést, remélem azért érthető...
Köszönöm a választ! :) Bármi kérdés van, akkor majd személyesen! Üdv!
Dátum: 2010-06-21 16:48:08
Sziasztok!Julius 9-én indulunk Szegedről ,jön még valaki?
Kocsis Barnabás Dátum: 2010-06-21 15:24:01
Szia Vivien! Pénteken utazunk Zakynthosra a párommal, Laganasba megyünk a Plaza Hotelba és szeretnénk kérni néhány infót a hotelról. Például van e hűtő vagy minibár a szobákban illetve törölközőt kell e vinnünk? Laganasos utazóknak is tartasz tájékoztatót? Előre is köszi válaszod! Barni