Kedves Vivien!
Mi júli.10-24-ig foglaltunk szállást a Jennyben, két család megyünk 2 autóval, meg egy motorcsónakkal. Az lenne a kérdésem, hogy van e lehetőség, illetve tudsz e majd nekünk segíteni a helyszinen, hogy a hajót vizre tegyük, illetve a tárolási lehetőségek felkutatásában? Eddig bárhol voltunk Görögo.-ban, a kis halász kikötőkben, mindenhol segítő készek voltak, és mindig volt számunkra hely a kikötőben. Ahogy olvastam Zakynthosról, ott sem lesz próbléma. A kikötő milyen messze van a Jennytől? A fórumon olvastam, hogyha megérkeztünk, akkor a megadott számon keresünk majd téged. Válaszod előre is köszönöm. Várjuk az utazást. Ott azért jó idő van nálatok, ugye? Üdvözlettel: Bajzák József (Bubu)
Kedves József! Utána járok majd nektek a tárolási lehetőségeknek. Úgy tudom, hogy az elmúlt években is voltak már vendégeink, akik motorcsónakkal érkeztek, és nem volt probléma abból, hogy a helyi kikötőben "parkoltak" vele. Arra kérlek, hogy indulás előtt írj nekem egy emlékeztető e-mailt a
[email protected], vagy hívj fel, hogy véletlenül se felejtsem el lebeszélni a kikötővel. A kikötő a Jennytől a parton kb. 10 perces sétára van, betonúton kb. 15 perc séta. Itt tombol a nyár és nem tartom valószínűnek, hogy az idő huzamosabb időre ismét elromlana. Üdv. Vivien