Kedves Vivien!
Mi júli.10-24-ig foglaltunk szállást a Jennyben, két család megyünk 2 autóval, meg egy motorcsónakkal. Az lenne a kérdésem, hogy van e lehetőség, illetve tudsz e majd nekünk segíteni a helyszinen, hogy a hajót vizre tegyük, illetve a tárolási lehetőségek felkutatásában? Eddig bárhol voltunk Görögo.-ban, a kis halász kikötőkben, mindenhol segítő készek voltak, és mindig volt számunkra hely a kikötőben. Ahogy olvastam Zakynthosról, ott sem lesz próbléma. A kikötő milyen messze van a Jennytől? A fórumon olvastam, hogyha megérkeztünk, akkor a megadott számon keresünk majd téged. Válaszod előre is köszönöm. Várjuk az utazást. Ott azért jó idő van nálatok, ugye? Üdvözlettel: Bajzák József (Bubu)