(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kocsis Barnabás Dátum: 2010-06-08 12:40:21
Szántai János Gábor írta ekkor: 2010-06-07 16:34:40
Sziasztok! Mi most 25-én indulunk a párommal, és ha jól látom, akkor a Jennyben egyedül fogunk lakni azon a héten :) Nem lenne rossz azért 1-2 jó fej szomszéd, akikkel meg lehet inni pár sört, úgyhogy húzzatok bele!!! :) Egy kis kedvcsináló: ha érdekel, hogyan is néz ki Aghios Sostis, akkor ezt az oldalt látnod kell: http://www.justzante.co.uk/ Bal oldalon, a sárga csíkban, a lap közepe táján keresd meg a Street View menüpontot, és kattints Aghios Sostisra. Ajánlatos egy jobb géppel, jó netkapcsolattal meglesni. Az apartmanok a kezdőponttól visszafelé vannak, szóval meg kell fordulni, és 9 kék nyíl távolság a Georgina, 10 pedig a Jenny, ami balra van benn az utcában :) Még én sem jártam soha Zakynthoson, de már csukott szemmel is letalálnék a strandra :))) Üdv mindenkinek, Jani
Szia! Mi is júni 25-én megyünk Zakynthosra, Győrben szállunk fel a buszra. Ti hol szálltok fel? A szállásunk nem Aghios Sostisban lesz, hanem Laganasban. Nincs sok infonk a hotelról, a Plaza Hotelba megyünk, esetleg szállt már meg itt valaki, vagy készül ide a közeljövőben? Üdv mindenkinek!
Kata Dátum: 2010-06-07 19:30:07
Halihó! Mi Soproniak vagyunk Július 9-én indulunk Győrből. Jön még valaki ebben az időpontban Sopronból vagy esetleg Békéscsabáról?
Szojka Tamás Dátum: 2010-06-07 19:11:32
szia Bódi Ilona ti mejik hónapba fogtok lmenni mert én juli 9 edikén indulok csabáról az ibériába smile
Szojka Tamás Dátum: 2010-06-07 19:11:25
szia Bódi Ilona ti mejik hónapba fogtok lmenni mert én juli 9 edikén indulok csabáról az ibériába smile
Szántai János Gábor Dátum: 2010-06-07 16:34:40
Sziasztok! Mi most 25-én indulunk a párommal, és ha jól látom, akkor a Jennyben egyedül fogunk lakni azon a héten :) Nem lenne rossz azért 1-2 jó fej szomszéd, akikkel meg lehet inni pár sört, úgyhogy húzzatok bele!!! :) Egy kis kedvcsináló: ha érdekel, hogyan is néz ki Aghios Sostis, akkor ezt az oldalt látnod kell: http://www.justzante.co.uk/ Bal oldalon, a sárga csíkban, a lap közepe táján keresd meg a Street View menüpontot, és kattints Aghios Sostisra. Ajánlatos egy jobb géppel, jó netkapcsolattal meglesni. Az apartmanok a kezdőponttól visszafelé vannak, szóval meg kell fordulni, és 9 kék nyíl távolság a Georgina, 10 pedig a Jenny, ami balra van benn az utcában :) Még én sem jártam soha Zakynthoson, de már csukott szemmel is letalálnék a strandra :))) Üdv mindenkinek, Jani