Szia Vivien! Szerencsésen hazaérkeztünk Debrecenbe. Szeretnélek megkérni, hogy add át üdvözletünket Szilvinek a Georginában, olyan aranyos volt velünk mindig. Megígértük neki, hogy még indulás előtt bemegyünk egy gyrosra, de nem volt már rá időnk :) és persze Neked is köszönjük a munkádat, a kedvességedet és további szép nyarat kívánunk! Üdv: Szilvi, Peti, Bogica az Ibériából