(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Szabó Szilvia Judit Dátum: 2010-06-07 13:34:54
Szia Vivien! Szerencsésen hazaérkeztünk Debrecenbe. Szeretnélek megkérni, hogy add át üdvözletünket Szilvinek a Georginában, olyan aranyos volt velünk mindig. Megígértük neki, hogy még indulás előtt bemegyünk egy gyrosra, de nem volt már rá időnk :) és persze Neked is köszönjük a munkádat, a kedvességedet és további szép nyarat kívánunk! Üdv: Szilvi, Peti, Bogica az Ibériából
Doba Árpád Dátum: 2010-06-07 10:51:24
Sziasztok autóbérkésről kérdeznék, hogy főszeonban 3 napra egy alap kategóriás kb mennyi lenne. És hogy milyen jogosítvány kell hozzá és milyen biztosítást érdemes kötni hozzá. köszi
Doba Árpád Dátum: 2010-06-07 07:55:35
Júli 31-én jön még valaki?. Mi Debrecenből indulunk.
Purecs János Dátum: 2010-06-06 23:44:04
Dr. Jenei Edit írta ekkor: 2010-06-04 16:33:05
Szia János! Családommal (4 fő) július 03-tól Zakynthosra utazunk, Pécsett szállunk fel. Remélem jó időnk lesz... Majd találkozunk.
Akkor biztosan találkozunk majd,mi Békéscsabán szállunk fel barátokkal,barátnőkkel!Biztos vagyok benne,hogy jó időnk lesz,már most is nagyon meleg van!
Lajos Ágnes Dátum: 2010-06-06 22:31:10
Kedves Vivien! Mi autóval megyünk négyen, két házaspár.Szeretném lefoglalni a szállást, de előtte egy kis segítséget kérnék. A Jenny és az Ibéria között kéne döntenünk. 2 db 2 fős stúdiót szeretnénk. Jól értelmezem, hogy a Jennyben 4 fős stúdiók vannak? Azt is szeretném tudni, hogy milyen parkolási lehetőségek vannak. Üdvözlettel, Lajos Ágnes