Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a komp díjat mindenkinek ki kell fizetni? Én először úgy értelmeztem (az áras táblázat alapján) hogy csak annak, aki csak az autóbusszal való utazást veszi igénybe (tehát egyénileg intézi a szállását) Lehet, hogy nagyon félreértelmeztem? Köszi a választ!
Igen, teljesen félreértetted. Mindenkinek ki kell fizetni, oda is 8 € és vissza is, értelemszerűen. Tehát fejenként 16 €.