(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Dátum: 2010-06-06 21:42:54
Kedves Vivien! Mi 11-én utazunk. Az Ibériában fogunk lakni. Már alig várom. Milyen az idő Zakintososon?
Tóth Judit Dátum: 2010-06-06 21:40:33
Kulcsár Zsuzsa írta ekkor: 2010-06-06 13:46:46
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a komp díjat mindenkinek ki kell fizetni? Én először úgy értelmeztem (az áras táblázat alapján) hogy csak annak, aki csak az autóbusszal való utazást veszi igénybe (tehát egyénileg intézi a szállását) Lehet, hogy nagyon félreértelmeztem? Köszi a választ!
Igen, teljesen félreértetted. Mindenkinek ki kell fizetni, oda is 8 € és vissza is, értelemszerűen. Tehát fejenként 16 €.
Tóth Judit Dátum: 2010-06-06 21:38:29
Erika írta ekkor: 2010-06-06 11:20:05
Szia Judit! S mi lett a család sorsa?
Gondolom, hazajutottak valahogy. Ez már nem érdekli a határőröket.
Kulcsár Zsuzsa Dátum: 2010-06-06 13:46:46
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a komp díjat mindenkinek ki kell fizetni? Én először úgy értelmeztem (az áras táblázat alapján) hogy csak annak, aki csak az autóbusszal való utazást veszi igénybe (tehát egyénileg intézi a szállását) Lehet, hogy nagyon félreértelmeztem? Köszi a választ!
Erika Dátum: 2010-06-06 11:20:05
Tóth Judit írta ekkor: 2010-06-04 20:03:16
Feltétlenül vinni kell útlevelet! Május 22-én a zakynthosi buszról rögtön Röszkénél leszállítottak egy családot, mert csak személyi volt náluk!
Szia Judit! S mi lett a család sorsa?