(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Erika Dátum: 2010-06-06 11:09:10
Kulcsár Zsuzsa írta ekkor: 2010-06-05 18:30:22
Sziasztok! Még nem voltam busszal nyaralni, nem igazán tudom a buszos nyaralás fortélyait :) Azon gondolkoztam, hogy a légkondis buszon éjszaka fázhat az ember, és hogy elkelhet egy pléd, vagy pulcsi. Jól gondolom? Mi az ideális öltözet egy egy napot buszútra? Előre is köszönöm a válaszokat!
Szia Zsuzsa! Éjszakára mindenképpen legyen nálatok melegítő ruha, vagy pléd...
Szojka Tamás Dátum: 2010-06-05 19:45:14
szia Szász Kata! nagyon örülök neki mert én egyedül vágok belle és igy egy kicsit nyugottab vagyok smile smile remélem egy buszra esünk
Kulcsár Zsuzsa Dátum: 2010-06-05 18:30:22
Sziasztok! Még nem voltam busszal nyaralni, nem igazán tudom a buszos nyaralás fortélyait :) Azon gondolkoztam, hogy a légkondis buszon éjszaka fázhat az ember, és hogy elkelhet egy pléd, vagy pulcsi. Jól gondolom? Mi az ideális öltözet egy egy napot buszútra? Előre is köszönöm a válaszokat!
Tóth Judit Dátum: 2010-06-04 20:11:16
Doba Árpád írta ekkor: 2010-05-29 19:03:14
Sziasztok. Meg tudjátok mondani hogy mennyibe kerül egy plüss teknős? smile és hogy a tengerben lehet használni gumimatracot?
Minden méretben van teknős, ezerféle, különböző áron. Mi 5 €-ért vettünk egy kb. 25 cm-s aranyos plüss teknőst, Zakynthos felírattal a hátán.
Tóth Judit Dátum: 2010-06-04 20:03:16
Pátka Csaba írta ekkor: 2010-06-03 12:18:18
Sziasztok! Érdeklődnék azzal kapcsolatban, hogy buszos utazásnál Zakynthosra kell e még mindig útlevéllel rendelkezni. Ugyanis a héten bejelentették, hogy Szerbiába utazáskor elég új tipusú személyi igazolvánnyal rendelkezni, Macedóniába utazáskor (úgy tudom) úgyszintén elég. Görögország pedig EU tagország. Ha jól tudom, akkor buszos utazásnál ezt a három államot érintjük. Tehát elég a személyi? Egyébként augusztus közepén indulunk.
Feltétlenül vinni kell útlevelet! Május 22-én a zakynthosi buszról rögtön Röszkénél leszállítottak egy családot, mert csak személyi volt náluk!