Sziasztok!
Érdeklődnék azzal kapcsolatban, hogy buszos utazásnál Zakynthosra kell e még mindig útlevéllel rendelkezni.
Ugyanis a héten bejelentették, hogy Szerbiába utazáskor elég új tipusú személyi igazolvánnyal rendelkezni, Macedóniába utazáskor (úgy tudom) úgyszintén elég. Görögország pedig EU tagország. Ha jól tudom, akkor buszos utazásnál ezt a három államot érintjük.
Tehát elég a személyi?
Egyébként augusztus közepén indulunk.
Feltétlenül vinni kell útlevelet! Május 22-én a zakynthosi buszról rögtön Röszkénél leszállítottak egy családot, mert csak személyi volt náluk!