(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Kata Dátum: 2010-06-04 19:53:24
Szojka Tamás írta ekkor: 2010-06-04 17:18:14
sziasztok valaki tudja hogy hogy lehet zakynthosrol magyarországra telefonálni van valami szám amit elé kell írni vagy csak ugyan az mint magyarországon köszönöm előre is a segítségett:)
Szia Tamás! Mi is július 9-én megyünk az Iberiába. Soproniak vagyunk, Győrbe szállunk fel, de eredetileg békéscsabáról költöztünk sopronba.
Szojka Tamás Dátum: 2010-06-04 17:18:14
sziasztok valaki tudja hogy hogy lehet zakynthosrol magyarországra telefonálni van valami szám amit elé kell írni vagy csak ugyan az mint magyarországon köszönöm előre is a segítségett:)
Dr. Jenei Edit Dátum: 2010-06-04 16:33:05
Purecs János írta ekkor: 2010-06-01 19:50:43
Sziasztok!Megy valaki július 3-tól Zakynthosra??
Szia János! Családommal (4 fő) július 03-tól Zakynthosra utazunk, Pécsett szállunk fel. Remélem jó időnk lesz... Majd találkozunk.
Purecs János Dátum: 2010-06-04 08:12:00
Helló Csaba! Sajnos nem elég Macedoniába a személyigazolvány még mindig kell útlevél!!!
Szojka Tamás Dátum: 2010-06-03 12:23:57
hello Csaba én most voltam bent az utazási írodába kifizetni az utat és azt monták kell utlevél most csináltattam 7500ft 5 évre