sziasztok valaki tudja hogy hogy lehet zakynthosrol magyarországra telefonálni van valami szám amit elé kell írni vagy csak ugyan az mint magyarországon köszönöm előre is a segítségett:)
Szia Tamás! Mi is július 9-én megyünk az Iberiába. Soproniak vagyunk, Győrbe szállunk fel, de eredetileg békéscsabáról költöztünk sopronba.