Kedves Vivien,
Mi majd autóval megyünk erre a szigetre szeptember második hetében. Bár tudom , hogy mesze van még , de egy kérdésem lenne. Szállásunkat Agais Sostis - ba terveztük, de ha jól tudom itt vannak a teknőcök. Létezik olyan , hogy a fürdőhelyeket lezárják miattuk ? Előre is köszönöm válaszát , Ági