(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Purecs János Dátum: 2010-06-01 19:50:43
Sziasztok!Megy valaki július 3-tól Zakynthosra??
Doba Árpád Dátum: 2010-06-01 14:47:51
Nóri írta ekkor: 2010-06-01 14:01:17
Kedves Árpád!Mi július 31-én már ott leszünk,mert két hetet foglaltam.Hajdúböszörményből indulunk kocsival július 23-án éjszaka.Szállásunk a Georginában lesz.Már mi is várjuk az utazást,sajnos még 52 nap.Majd ott találkozunk!Ti melyik apartmanba foglaltatok?Nóri
Én és a Szerelmem az Ibéria apartmanban fogunk megszállni. és nagyon szeretnék teknőst látni. meg persze plüss teknőst venni. meg jó strandokat felderíteni. tuti jó lesz de még rengeteg idő van addig smile
Nóri Dátum: 2010-06-01 14:01:17
Doba Árpád írta ekkor: 2010-06-01 13:04:40
Sziasztok. Mi július 31-én indulunk. Nagyon soká van még de én már alig bírok magammal. Ti hogy bírjátok a várakozást. Jön valaki Debrecenből Júli31-én?
Kedves Árpád!Mi július 31-én már ott leszünk,mert két hetet foglaltam.Hajdúböszörményből indulunk kocsival július 23-án éjszaka.Szállásunk a Georginában lesz.Már mi is várjuk az utazást,sajnos még 52 nap.Majd ott találkozunk!Ti melyik apartmanba foglaltatok?Nóri
Dátum: 2010-06-01 13:18:14
Sziasztok!Tudtok arról valamit,h a Georginába van mosogatószer,szivacs,konyharuha?Köszi!
Doba Árpád Dátum: 2010-06-01 13:04:40
Sziasztok. Mi július 31-én indulunk. Nagyon soká van még de én már alig bírok magammal. Ti hogy bírjátok a várakozást. Jön valaki Debrecenből Júli31-én?