Kedves Árpád!Mi július 31-én már ott leszünk,mert két hetet foglaltam.Hajdúböszörményből indulunk kocsival július 23-án éjszaka.Szállásunk a Georginában lesz.Már mi is várjuk az utazást,sajnos még 52 nap.Majd ott találkozunk!Ti melyik apartmanba foglaltatok?Nóri
Én és a Szerelmem az Ibéria apartmanban fogunk megszállni. és nagyon szeretnék teknőst látni. meg persze plüss teknőst venni. meg jó strandokat felderíteni. tuti jó lesz de még rengeteg idő van addig