(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Zakynthos Dátum: 2010-05-31 19:00:35
Brumár Noémi írta ekkor: 2010-05-30 20:01:38
Sziasztok! A párommal Zakynthosra szeretnénk utazni,de a kint töltött idö alatt Athént is szeretnénk megcsodálni. A kérdésem az,hogy a szigeten bérelt autót át lehet e vinni komppal Görögországba,vagy sem??? Noémi
Kedves Noémi! A bérlet autókkal nem lehet elhagyni a szigetet. Néhány görög iroda szervez kirándulást Athénba, de ezek 2 naposak. Szerintem a szigeten is kellemesen el tudjátok tölteni a nyaralásotokat. Üdv. Vivien
Grand Zakynthos Dátum: 2010-05-31 18:53:24
Doba Árpád írta ekkor: 2010-05-29 19:03:14
Sziasztok. Meg tudjátok mondani hogy mennyibe kerül egy plüss teknős? smile és hogy a tengerben lehet használni gumimatracot?
Szia Árpád! Plüss teknőst már 1 €-tól lehet venni (kulcstartó). A tengerben lehet matracot használni. Üdv. Vivien
Grand Zakynthos Dátum: 2010-05-31 18:51:54
írta ekkor: 2010-05-28 17:22:30
Kedves Vivien! Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy a kompdíj miként alakul így előszezonban, illetve itt az oldalon feltüntetett fakultatívárak érvényesek? Előre is köszönöm válaszod.
Kedves Adrienn! Autóbusszal, vagy egyénileg érkeztek (ettől függ a kopjegy ára)? A fakultatív programok árai: Navaggio-hajós szigettúra 28€, buszos szigettúra 26€, Kaiki hajókirándulás ebéddel 28€, gögög est 35€, shopping Zakynthos városban 10€, waterland 24€, Kefalonia 49€. Üdv. Vivien
Dátum: 2010-05-31 18:19:50
Szia Mariann!Mi is 4-én indulunk,a Georginában lesz a szállásunk. Én úgy tudom,hogy a Georgina medencéjét minden GT utas használhatja apartmantól függetlenül.Remélem jó időnk lesz,én is mindig nézem az előrejelzéseket...:-)
Drávecz Mariann Dátum: 2010-05-31 14:02:41
Sziasztok! június 4-én indulunk Zakynthosra az Ibéria apartmanba. Tudtok már a jövő hétre nézve valamilyen hiteles időjárás előrejelzést, mert ahány oldalt nézek meg annyiféle időt látok. Illetve kérdezném, hogy a GT utasai akkor melyik medencét használhatják mert szóba került a Bozoki is és a Georgina is. Köszi.