Kedves Vivien!
A szigettúra ill. a kefalóniai program melyik napokon van.
Érdeklődni szeretnék még autó- ill. bicikli bérlési árakkal kapcsolatban így előszezonban.
Előre is köszönöm!
Kedves Kornélia! Elvileg a Kefalónia kirándulás keddenként, a buszos szigettúra csütörtökönként lesz, de így előszezonban, míg nincs elég jelentkező a Kefalónia programra, kedden megy a buszos szigettúra. Van hajós szigettúra is (Navagio) hétfőnként. Érkezésetekkor az esti tájékoztatón mindent el fogok mondani a fakultatív programokról. Üdv. Vivien