Kedves Klementina! Én az első turnussal utaztam. Sajnos az idő igen csak változékony volt. De már lehetett fürödni.
Érdemes a diszkó szigetre is bemenni, 4 euró volt a belépő.
Persze le lehetett fogyasztani. Hangulatos, kellemes hely. Nem szabad kihagyni. Én az Ibériában laktam. Nagyon szép
apartman. Azoknak javaslom akik a kikötőhöz vagy Laganas
ba többször is be szeretne menni. A Georgina közel van a központhoz, szép étterme és hangulatos medencés kis kertje van. A Jenny picit odébb van, szép tágas szobákkal.
Vivien nagyon kedves, aranyos, segítőkész. Bátran lehet hozzá fordulni kérdéssel, kéréssel. Van nyitó és záró buli. Mind kettő kellemes estét nyújtott számomra. A görögországi belpolitikai, gazdasági problémák nem voltak
hatással a nyaralásomra. Vagyis nagyon kellemesen telt a pihenésem és bátran ajánlom Neked és másoknak is Zakynthost .Üdvözlettel: Gabi