Kedves Vivien!
Lenne pár kérdésem melyben kérném segítséged.
Tudnál irni pár bolti és éttermi árat?
Vasilikoshoz hogy lehet lejutni Laganasból?
Jelenleg milyen hőmérsékletű a tenger?
Köszönöm: Balázs
Purecs János Dátum: 2010-05-24 19:16:04
Köszönöm Anita a hozzászólásod...
Egyből nyugodtabb lettem!
Dátum: 2010-05-24 16:28:16
Kedves János! Mikor mi voltunk Zakynthoson szeptemberbe, azt mondta az idegenvezető, hogy egész idény alatt egy szem esső nem esett. Mi pedig a 10 nap alatt egy felhővel sem találkoztunk. A szigeteken általában az időjárás kegyesebb.
Goda Nikoletta Dátum: 2010-05-24 10:31:52
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy az apartmanokat hány órától lehet elfoglalni? Az Ibéria apartmanba fogunk menni.