Sziasztok! Június 12-én megyünk Zakyhthosra, amit már nagyon várrunk. Kérdésem lenne az előkészületekkel kapcsolatban. Mennyire tudunk kártyával fizetni az éttermekben, kocsi bérlésnél, kissebb boltokban, souvenir üzletekben. Mennyire kell KP-val készülni, vagy hagyatkozhatunk a kártyánkra? Köszi a választ előre is.
Kedves Roberta! Laganasban és Zakynthos városban a legtöbb üzeletben, boltban lehet kártyával fizetni, de Agios Sostisra ez nem jellemző. Laganasban viszont több bankautómata is található, tehát van lehetőség pénzfelvételre. Azt javaslom, hogy némi készpénzt mindenféleképpen hozzatok magatokkal. Üdv. Vivien