Sziasztok!
Szia Vivien!
A segítségedet szeretném kérni. A nevem Mikó Georgina, az Anyukám Dimitrov Éva pénteken utazott Görögországba és hogy- hogy nem itthon felejtette a telefonját. Amióta felszállt a buszra nem tudunk semmit Róla, ami nemcsak Minket ( a családját és a barátját ) zavarja, hanem minden bizonnyal Őt is. Szerintem fejből még az én számomat sem tudja, szóval szeretném kérni, hogy juttasd el hozzá: 06-20-472-78-85. Gondolom telefonkártyát tud venni, így mihamarabb tudunk Vele beszélni. Segítségedett előre is köszönjük!
Kellemes nyaralást Mindenkinek!
Üdvözlettel:
Gini
Szia Gini! Anyukád megérkezett, már kártyát is vett, délután próbálta hívni a saját számát (mert ahogy írtad,nem tudta a tiedet), hátha azon elér, de nem sikerült. Most megyek és odaadom Neki a számod, szóval biztosan hamarosan telefonálni fog. Remélem, hamarosan tudtok egymással beszélni! Üdv. Vivien