Kedves Grandzsuzsi! A kb. két hét már letelt.Egy hét múlva megy az első turnus.. A helyzet egyre romlik és jó lenne, ha a írnátok valamit a kinti helyzetről. A TV-ben azt mondták, hogy a szigeteket nem érinti a válság, hogy a nyaralóknak nincs mitől tartaniuk, de itt ezen a fórumon meg azt olvasom, hogy már a kompok se járnak (?)Ha még ott vagy Zakyntoson, légy szíves, válaszolj: igaz-e ez? Vagy nincs mitől tartanunk? Emelkedtek-e jelentős mértékben az árak az utóbbi időben? Van-e bármilyen más kihatása a válságnak, amiről a nyaralók jó, ha tudnak? Válaszodat előre is köszönöm: Judit
Kedves Judit! Bar nem tolem kerdezted...most teljes a nyugalom...bar a kisebb helyeken, szigeteken eddig sem volt erezheto semmi az atheni zavaros helyzetbol.Azon a napon amikor altalanos sztrajkot hirdettek, es a hirek arrol szoltak, hogy se buszkozlekedes se tanitas nincs (stb)...nalunk (Tolo) minden rendesen ment, jartak a buszok, volt tanitas, a legtobb orvos is dolgozott, minden nyitva volt... es a kompok is jarnak. Az arak egyelore ugyanazok, mint tavaly, nem erzheto pl. egy szupermarketbeli vasarlasnal se a benzinar- sem pedig az adoemeles. Ne aggodjatok, minden rendben lesz a nyaralasnal. Udv. Agi, Tolo