(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Zakynthos Dátum: 2010-05-11 11:54:58
Serendipity írta ekkor: 2010-05-06 00:01:05
Sziasztok! A Georgina tájékoztatója szerint, a 400-as szobák kivételével vannak széfek. Azt szeretném kérdezni, hogy a 400-as szobák lakóinak van valami lehetőségük arra, hogy az értékeket elzárják? Milyen a biztonság? Ajtó-ablak zárva ha elmegyünk, és amúgy se vigyünk semmi értéket, vagy jó a helyzet? Volt valaha lopás a szobákból, ill. tudtok róla? Illetve Doba Árpád kérdése is egyre jobban izgat, a nyaralókra lesz hatása a görög helyzetnek?
Kedves Serendipity! A 400-as szobákban valóban nincsen széf, de ha valaki el szeretné zárni az értékeit, akkor a háztulajdonos szívesen megőrzi azokat. A szigeten a közbiztonság nagyon jó, lopás az elmúlt 4 év alatt nem történt. ( a másik fózumon említett lopásról nincs tudomásunk, egyrészt, mert a Georgina apartman csak tavaly óta tartozik az irodánkhoz, másrészt lopást az elmúlt években az idegenvezetőnek nem jelentettek). Azért, ha elhagyjátok a szobákat érdemes a szükséges "óvintézkedéseket" megtenni és az ajtókat, ablakokat bezárni. Jó készülődést kívánok, szeretettel várlak Titeket! Vivien
Grand Zakynthos Dátum: 2010-05-11 11:53:17
Kedves Fórumozók, leendő Utasaim! Varga Vivien vagyok, a Grand Tours idegenvezetője, az idén én fogom fogadni a szigetre látogató kedves vendégeinket. Bármilyen kérésük, kérdésük van, szívesen állok rendelkezésükre, nemcsak a helyszínen, hanem itt a fórumon is. Az első turnus vendégeinek jó készülődést kívánok, a jó időt megrendeltem, ma kb. 29 fok van a szigeten. Jó utat kívánok, szombaton találkozunk, ha addig is bármilyen kérdésük van, szívesen válaszolok! Üdv. Vivien
Grand Zakynthos Dátum: 2010-05-11 11:01:44
Kedves Utasaink, Fórumozók! Most érkeztünk meg Görögországba, ezért nem volt lehetőségünk válaszolni. Elnézést kérünk mindenkitől a megkésett válaszokért. Gyors jelentés a görögországi helyzetről. Először Parálián jártunk, és tegnap estére értünk le Zakynthosra. Semmilyen változást nem tapasztaltunk, illetve a görög emberek is megnyugtattak minket, hogy nincs ok aggodalomra. Elmondták, hogy a zavargások csak Athénban és Thessalonikiben voltak, amit ugyanúgy egy szűk csoport csinált, mint Magyarországon néhány éve. Nem sztrájkolnak, az alkoholt, cigarettát és az üzemanyagot leszámítva az árak a tavalyi évhez képest nem emelkedtek. Sorra nyitnak az új üzletek mindkét helyen. A benzin ára jelenleg : kb. 1.50Euro, a diesel: kb. 1.30. Az autopályadíj sem változott. A zakynthosi komp menetrendje változatlan. Reméljük mindenkit sikerült megnyugtatni és a médiában látott és hallott rémhírek senkinek sem veszik el a kedvét a nyaralástól. Szeretnék elköszönni az utasoktól, és átadni a fórumot Varga Viviennek a Grand Tours idei zakynthosi idegenvezetőjének. Mindenkinek nagyon kellemes és élményekben gazdag nyarat kívánok. Üdvözlettel Zsuzsi
Tóth Judit Dátum: 2010-05-08 20:36:18
Bihari Agi írta ekkor: 2010-05-08 08:15:54
Kedves Judit! Bar nem tolem kerdezted...most teljes a nyugalom...bar a kisebb helyeken, szigeteken eddig sem volt erezheto semmi az atheni zavaros helyzetbol.Azon a napon amikor altalanos sztrajkot hirdettek, es a hirek arrol szoltak, hogy se buszkozlekedes se tanitas nincs (stb)...nalunk (Tolo) minden rendesen ment, jartak a buszok, volt tanitas, a legtobb orvos is dolgozott, minden nyitva volt... es a kompok is jarnak. Az arak egyelore ugyanazok, mint tavaly, nem erzheto pl. egy szupermarketbeli vasarlasnal se a benzinar- sem pedig az adoemeles. Ne aggodjatok, minden rendben lesz a nyaralasnal. Udv. Agi, Tolo
Köszönöm a válaszod, Ági! Reméljük,hogy minden rendben lesz és hogy kikecmeregnek valahogy a görögök ebből a válságból!
Bihari Agi Dátum: 2010-05-08 08:15:54
Tóth Judit írta ekkor: 2010-05-07 14:48:40
Kedves Grandzsuzsi! A kb. két hét már letelt.Egy hét múlva megy az első turnus.. A helyzet egyre romlik és jó lenne, ha a írnátok valamit a kinti helyzetről. A TV-ben azt mondták, hogy a szigeteket nem érinti a válság, hogy a nyaralóknak nincs mitől tartaniuk, de itt ezen a fórumon meg azt olvasom, hogy már a kompok se járnak (?)Ha még ott vagy Zakyntoson, légy szíves, válaszolj: igaz-e ez? Vagy nincs mitől tartanunk? Emelkedtek-e jelentős mértékben az árak az utóbbi időben? Van-e bármilyen más kihatása a válságnak, amiről a nyaralók jó, ha tudnak? Válaszodat előre is köszönöm: Judit
Kedves Judit! Bar nem tolem kerdezted...most teljes a nyugalom...bar a kisebb helyeken, szigeteken eddig sem volt erezheto semmi az atheni zavaros helyzetbol.Azon a napon amikor altalanos sztrajkot hirdettek, es a hirek arrol szoltak, hogy se buszkozlekedes se tanitas nincs (stb)...nalunk (Tolo) minden rendesen ment, jartak a buszok, volt tanitas, a legtobb orvos is dolgozott, minden nyitva volt... es a kompok is jarnak. Az arak egyelore ugyanazok, mint tavaly, nem erzheto pl. egy szupermarketbeli vasarlasnal se a benzinar- sem pedig az adoemeles. Ne aggodjatok, minden rendben lesz a nyaralasnal. Udv. Agi, Tolo