Kedves Fórumozók, leendő Utasaim! Varga Vivien vagyok, a Grand Tours idegenvezetője, az idén én fogom fogadni a szigetre látogató kedves vendégeinket. Bármilyen kérésük, kérdésük van, szívesen állok rendelkezésükre, nemcsak a helyszínen, hanem itt a fórumon is. Az első turnus vendégeinek jó készülődést kívánok, a jó időt megrendeltem, ma kb. 29 fok van a szigeten. Jó utat kívánok, szombaton találkozunk, ha addig is bármilyen kérdésük van, szívesen válaszolok! Üdv. Vivien
Kedves Vivien! Isten hozott a Zakynthos fórumon! Jó munkát az első turnushoz! Egy hét múlva már mi is úton leszünk Agios Sostis felé, tehát hamarosan találkozunk. Remélhetőleg ott majd felmelegszünk egy kicsit. Itt most 10 fok alatti max. hőmérsékletet ígértek erre a hétvégére! Ti pedig lehet, hogy már a tengerbe is bemerészkedtek...Üdv, Judit