(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Tóth Viktória Dátum: 2010-04-17 23:31:14
Sziasztok! Most nyáron megyünk Zakyntosara. Lenne pár kérdésünk. Hallotuk kompdijat kell fizetni. Szeretnénk megérdeklődni maximum hány euróra számoljunk, oda-vissza? Lehet-e biciklizni és mennyibe kerül, vagy esetleg vizi biciklizni? A tengerpart mennyire homokos? Lehet-e szép kagylókat és más egyebet szedni, vagy inkább hasonló Paralia partjához?
Grand Zakynthos Dátum: 2010-04-16 23:15:21
Tóth Judit írta ekkor: 2010-04-16 09:32:49
Kedves Anita! Kedves Grandzsuzsi! Kedves Fórumozók! A quadról szeretnék kérdezni. Az micsoda tkp.? Gondolom, hogy motorféle, de mennyiben más, mint egy sima robogó? Alkalmasabb Zantén a közlekedésre? A motorozást elég veszélyesnek tartják ott: ez biztonságosabb? Vagy nincs jobb és olcsóbb megoldás a helyváltoztatásra két ember számára sem, mint az autóbérlés? Köszönöm a válaszokat, Judit
Kedves Judit! A quad egy négykerekű úgynevezett terepmotor. Azok akik nem rutinos robogósok, szívesen választják, mert biztonságosabbnak érzik. Talán nem annyira erős mint egy robogó, de azzal is el lehet jutni a legtöbb helyre. Árban drágább kb. 30-35€/nap-tól lehet bérelni, és természetesen szükség van jogosítványra a bérléshez. Remélem tudtam segíteni. Jó készülődést. Üdv: Zsuzsi
Grand Zakynthos Dátum: 2010-04-16 22:59:21
Vécsei Zsanett írta ekkor: 2010-04-06 19:08:32
Szia Grandzsuzsi! Azt szeretném kérdezni tőled hogy érdemes-e kint Zakynthoson aranyat(eljegyzésigyürüt) venni? olcsóbb mint magyarországon, és szebbek is ? Előre is köszönöm válaszod! Üdv: Zsani
Kedves Zsani! Zakynthoson van lehetőség arany vásárlására, viszont arra készüljetek, hogy sokkal drágább mint Magyarországon. Zakynthos város sétálóutcájában több ékszerüzlet is van, ahol különleges gyűrűket lehet kapni. Üdv Zsuzsi
Tóth Judit Dátum: 2010-04-16 09:32:49
írta ekkor: 2010-04-02 20:31:39
Hello mindenkinek! Én 2008 szeptemberében voltam Zakynthoson. Mi Tsilivibe voltunk elszálásolva. Az egész sziget valami gyönyörű, a hajós kirándulásokat semmi képpen nem szabad kihagyni ésérdemes valamilyen járművet bérelni, mert egyénileg is fel lehet fedezni az egészet. Mi quadot béreltünk és két nap alatt nagyon sok mindent (a sziget 70%át felfedeztük) Még szeptember közepén is 40 fok volt és az akkori idegenvezetőnk azt mondta, mióta ő ott volt nem is esett, de még csak felhő sem volt. A víz pedig hihetetlen meleg volt. Angol sok lesz, főleg Laganasban, rájuk vannak berendezkedve a görögök (kaja, étterem, boltok-tele van mű kenyerekkel), de el lehet őket viselni egy ilyen gyönyörű helyen. Távolságok nincsenek a szigeten-szinte. Volt hogy egy délután alatt a part mentén 3 falut gyalogoltunk. Nagyon fogjátok élvezni! Hihetetlen gyönyörű hely!
Kedves Anita! Kedves Grandzsuzsi! Kedves Fórumozók! A quadról szeretnék kérdezni. Az micsoda tkp.? Gondolom, hogy motorféle, de mennyiben más, mint egy sima robogó? Alkalmasabb Zantén a közlekedésre? A motorozást elég veszélyesnek tartják ott: ez biztonságosabb? Vagy nincs jobb és olcsóbb megoldás a helyváltoztatásra két ember számára sem, mint az autóbérlés? Köszönöm a válaszokat, Judit
Tóth Judit Dátum: 2010-04-16 09:25:48
Szűcs Gergő írta ekkor: 2010-04-08 22:47:41
smile smile smile smile smile smile
Kedves Gergő! Úgy tűnik, hogy ez a nonverbális hozzászólás annyira meglepte a fórumozókat, hogy azóta szóhoz sem tudnak jutni!! Az üzenet remélhetőleg azt jelenti, hogy "Jaj de jó, nemsokára itt a nyár és megyünk Zakyntosra!" Vagy nem? Nekünk mindenesetre már csak egy jó hónap van hátra és utazunk...remélem, addigra a tenger is összeszedi magát és hajlandó lesz normális hőmérsékletűre felmelegedni. A mostani hűvös napokon ezt nehéz elképzelni, de biztos úgy lesz. Mindenkinek jó készülődést! Judit