Kedves József! 2 évvel ezelőtt volt egy társaság, akik 3 motorcsónakot hoztak. Bár ez érkezésük napján derült ki, de így is sikerült megoldanunk a tárolást. Agios Sostisnál van egy kikötő és a halászok segítettek helyet találni. Fizetniük nem kellett érte. Ők a szeptemberi időszakban voltak és akkor már nem volt tele a kikötő. Természetesen attól is függ, hogy melyik időszakban szeretnének menni, de Zakynthoson is jellemző, hogy segítőkészek a görögök. Üdvözlettel: Zsuzsi
Kedves Zsuzsi! Köszönöm a gyors választ. Mi a Jennybe megyünk jóli 10-24-ig. Olvasgattam leírásokat, de szeretnék még egy-két dolgot kérdezni, és nagyon megköszönném ha valaki tudna még néhány dologban felvilágosítást adni, akár itt, akár e-mail címre:
[email protected].
Uttal kapcsolatban kérdezném, hogy aki már volt, mert az útvonal tervező érdekes utat adott ki, hogy jól gondolom e, hogy LAmiától, érdemes a hegyeken keresztül menni, és van ott Patra előtt egy tenger híd azon átmenni? A másik, hogy aki volt már a Jennyben, a felszereltsége milyen, mi az amit szükséges vinni, a harmadik a tengerpart lenne, hogy milyen azon a részen. Tényleg homokos, és lassan mélyülő? Válaszokat előre is köszönöm. Üdvözlettel: Bajzák József