(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Zakynthoson
Fórum bejegyzései

Grand Zakynthos Dátum: 2010-03-31 21:01:29
Bajzák József írta ekkor: 2010-03-31 16:14:48
Kedves Zsuzsi! Bár nem sikerült még végig olvasnom a fórumot, de igyekezni fogok, viszont addig lenne egy kérdésem. Nem tudom volt e már, aki vitte magával a motorcsónakját? Mi egyénileg utazunk, és ezzel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy a kikötőben megoldható e a tárolás, van e ezért külön bérletidíj, tehát a hajóval kapcsolatos kérdéseket tehetek e fel? Tavaly Thassoson voltunk, előtte Toloban, és mindenhol barátségosan, kedvesen álltak hozzánk a kikötőben, csak kicsit meglepődtek hogy ilyen messziről vittük a hajót. Válaszokat előre is köszönöm, maradok tisztelettel: Bajzák József
Kedves József! 2 évvel ezelőtt volt egy társaság, akik 3 motorcsónakot hoztak. Bár ez érkezésük napján derült ki, de így is sikerült megoldanunk a tárolást. Agios Sostisnál van egy kikötő és a halászok segítettek helyet találni. Fizetniük nem kellett érte. Ők a szeptemberi időszakban voltak és akkor már nem volt tele a kikötő. Természetesen attól is függ, hogy melyik időszakban szeretnének menni, de Zakynthoson is jellemző, hogy segítőkészek a görögök. Üdvözlettel: Zsuzsi
Grand Zakynthos Dátum: 2010-03-31 20:40:28
Tóth Judit írta ekkor: 2010-03-30 09:24:17
Kedves Zsuzsi! Kár, hogy nem fogunk találkozni Agios Sostisban, sok jót írtak rólad ezen a fórumon. Jó munkát, jó szezont kívánok Parálián! Egyébként csodálom a türelmed, amellyel válaszolsz kétszer egymás után ugyanarra a kérdésre, gondolok itt most konkrétan az augusztus végi időjárásra. Kedves fórumozók! Ne éljünk vissza a telepített idegenvezető türelmével és idejével!!! Vegye mindenki a fáradtságot, hogy mielőtt feltesz egy kérdést, visszaolvas ezen a fórumon néhány lapot, de legalább az utóbbi hozzászólásokat! (az ideális az egész fórum visszaolvasása, de idő hiányában ezt nem mindenki teszi meg. Kár, hogy itt nincs olyan gyors kereső, mint pl.az Index fórumon...) Nagyon sok információ kiderül a korábban leírtakból és nem kellene Zsuzsinak ugyanazon oldalon kétszer leírnia pl. azt az egyébként is evidens tényt, hogy augusztus végén-szeptember elején bizony meleg van Görögországban, Zakyntos-on meg pláne (Mégis, milyen válaszra számít a kérdező??) Köszönet Gombos Sándornak a nagyszerű webkamerás honlapért, a Georgina apartman mellett azt hiszem a Jenny is tökéletesen látszik az egyik felvételen, ha körbe nézünk a Georgina körül. Üdv, Judit
Kedves Judit! Köszönöm a jókívánságokat, és én is kívánok nagyon kellemes nyaralást Zakynthos szigetén. Üdvözlettel: Zsuzsi
Bajzák József Dátum: 2010-03-31 16:14:48
Kedves Zsuzsi! Bár nem sikerült még végig olvasnom a fórumot, de igyekezni fogok, viszont addig lenne egy kérdésem. Nem tudom volt e már, aki vitte magával a motorcsónakját? Mi egyénileg utazunk, és ezzel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy a kikötőben megoldható e a tárolás, van e ezért külön bérletidíj, tehát a hajóval kapcsolatos kérdéseket tehetek e fel? Tavaly Thassoson voltunk, előtte Toloban, és mindenhol barátségosan, kedvesen álltak hozzánk a kikötőben, csak kicsit meglepődtek hogy ilyen messziről vittük a hajót. Válaszokat előre is köszönöm, maradok tisztelettel: Bajzák József
Gombos Sándor Dátum: 2010-03-30 21:00:54
Tóth Judit írta ekkor: 2010-03-30 09:24:17
Kedves Zsuzsi! Kár, hogy nem fogunk találkozni Agios Sostisban, sok jót írtak rólad ezen a fórumon. Jó munkát, jó szezont kívánok Parálián! Egyébként csodálom a türelmed, amellyel válaszolsz kétszer egymás után ugyanarra a kérdésre, gondolok itt most konkrétan az augusztus végi időjárásra. Kedves fórumozók! Ne éljünk vissza a telepített idegenvezető türelmével és idejével!!! Vegye mindenki a fáradtságot, hogy mielőtt feltesz egy kérdést, visszaolvas ezen a fórumon néhány lapot, de legalább az utóbbi hozzászólásokat! (az ideális az egész fórum visszaolvasása, de idő hiányában ezt nem mindenki teszi meg. Kár, hogy itt nincs olyan gyors kereső, mint pl.az Index fórumon...) Nagyon sok információ kiderül a korábban leírtakból és nem kellene Zsuzsinak ugyanazon oldalon kétszer leírnia pl. azt az egyébként is evidens tényt, hogy augusztus végén-szeptember elején bizony meleg van Görögországban, Zakyntos-on meg pláne (Mégis, milyen válaszra számít a kérdező??) Köszönet Gombos Sándornak a nagyszerű webkamerás honlapért, a Georgina apartman mellett azt hiszem a Jenny is tökéletesen látszik az egyik felvételen, ha körbe nézünk a Georgina körül. Üdv, Judit
Kedves Judit! Köszönöm a megemlékezést, de más tollával ékeskedtem, az alul lévő fórum valamelyikén találtam és gondoltam nem csak nekem hasznos az oldal. Üdvözlettel Gombos Sándor
Erika Dátum: 2010-03-30 11:06:15
Tóth Judit írta ekkor: 2010-03-30 09:24:17
Kedves Zsuzsi! Kár, hogy nem fogunk találkozni Agios Sostisban, sok jót írtak rólad ezen a fórumon. Jó munkát, jó szezont kívánok Parálián! Egyébként csodálom a türelmed, amellyel válaszolsz kétszer egymás után ugyanarra a kérdésre, gondolok itt most konkrétan az augusztus végi időjárásra. Kedves fórumozók! Ne éljünk vissza a telepített idegenvezető türelmével és idejével!!! Vegye mindenki a fáradtságot, hogy mielőtt feltesz egy kérdést, visszaolvas ezen a fórumon néhány lapot, de legalább az utóbbi hozzászólásokat! (az ideális az egész fórum visszaolvasása, de idő hiányában ezt nem mindenki teszi meg. Kár, hogy itt nincs olyan gyors kereső, mint pl.az Index fórumon...) Nagyon sok információ kiderül a korábban leírtakból és nem kellene Zsuzsinak ugyanazon oldalon kétszer leírnia pl. azt az egyébként is evidens tényt, hogy augusztus végén-szeptember elején bizony meleg van Görögországban, Zakyntos-on meg pláne (Mégis, milyen válaszra számít a kérdező??) Köszönet Gombos Sándornak a nagyszerű webkamerás honlapért, a Georgina apartman mellett azt hiszem a Jenny is tökéletesen látszik az egyik felvételen, ha körbe nézünk a Georgina körül. Üdv, Judit
Igen, a webkamerás honlap valóban klassz és igen, látszik a Georgina, valamint a Jenny is!