Kedves Kata! Augusztusban 35 fok körüli a hőmérséklet, eső nem jellemző, de 1-2 nap előfordulhat zápor, zivatar. A hőmérséklet ilyenkor sem szokott lehűlni, inkább csak felfrissül. Üdv: Zsuzsi
Kedves Zsuzsi! Kár, hogy nem fogunk találkozni Agios Sostisban, sok jót írtak rólad ezen a fórumon. Jó munkát, jó szezont kívánok Parálián! Egyébként csodálom a türelmed, amellyel válaszolsz kétszer egymás után ugyanarra a kérdésre, gondolok itt most konkrétan az augusztus végi időjárásra. Kedves fórumozók! Ne éljünk vissza a telepített idegenvezető türelmével és idejével!!! Vegye mindenki a fáradtságot, hogy mielőtt feltesz egy kérdést, visszaolvas ezen a fórumon néhány lapot, de legalább az utóbbi hozzászólásokat! (az ideális az egész fórum visszaolvasása, de idő hiányában ezt nem mindenki teszi meg. Kár, hogy itt nincs olyan gyors kereső, mint pl.az Index fórumon...) Nagyon sok információ kiderül a korábban leírtakból és nem kellene Zsuzsinak ugyanazon oldalon kétszer leírnia pl. azt az egyébként is evidens tényt, hogy augusztus végén-szeptember elején bizony meleg van Görögországban, Zakyntos-on meg pláne (Mégis, milyen válaszra számít a kérdező??) Köszönet Gombos Sándornak a nagyszerű webkamerás honlapért, a Georgina apartman mellett azt hiszem a Jenny is tökéletesen látszik az egyik felvételen, ha körbe nézünk a Georgina körül. Üdv, Judit