Kosznom a valaszod elozo kerdesemre. Meg ket kerdes felmerult kozben mielott foglalnank. Az elso, hogy junius elejen mar megfelelo homersekletu-e a viz vagy erdemes kesobb menni? Illetve a Jenny apartmanban megszallok hasznalhatjak-e a Georgia medencejet? Elore is koszonom megtisztelo valaszod.
Kedves Tímea! Zakynthoson júniusban nagyon kellemes meleg van. 30 fok és annál melegebb is előfordulhat napközben. Ha esik is az eső, az csak 1-2 órás zápor szokott lenni. A levegő ilyenkor csak frissül, de nem hűl le. A tenger már májustól megfelelő hőmérsékletű. Mivel a tenger nagyon lassan mélyül, ezért igazán gyorsan felmelegszik a víz, kb. 22-23 fokos. Ezeket az adatokat az elmúlt 2 év tapasztalatai alapján írtam, remélem idén sem fog változni. A Georgina apartman medencéjét minden Grand Tours utas használhatja, tehát a Jennyben és az Ibériában lakó vendégek is. Ha bármi kérdésed van még, írj nyugodtan. Üdvözlettel: Zsuzsi